Майбутнє варто втілювати вже: які стрічки покажуть на 20-му фестивалі Docudays UA
Із 2 по 8 червня проходитиме ювілейний — двадцятий — фестиваль документального кіно Docudays UA. >>
Малюнок Сашка Жолондека під назвою «Вітаю вас, ластів’ята!»
Малюнок 13-річного Сашка Жолондека з Чортківського району Тернопільщини під назвою «Вітаю вас, ластів’ята!» відзначений золотою медаллю Всесвітнього конкурсу дитячого малюнку Асоціації "IE-NO-HIKARI" (в перекладі – «Світ домівки»).
Про це повідомила заслужена художниця України Тетяна Витягловська у Facebook.
Пані Тетяна, до речі, є викладачкою образотворчого мистецтва Заводської школи естетичного виховання, в якій займається хлопчик.
Цей конкурс для учнів мистецьких шкіл віком від 6 до 15 років, проходить у столиці Японії Токіо вже понад чверть століття, і опікуються ним аж кілька міністерств країни, зокрема, закордонних справ, освіти та культури країни.
Мета конкурсу – розвиток дитячої творчості в усьому світі і пізнання культурних традицій і побуту населення різних країн.
Цього року на розгляд суддів було надіслано понад 18,5 тисяч дитячих творів з 73 країн, в тому числі 406 - з України.
Що ж до Сашка Жолондека, то він, за свідченням фахівців, є справді дуже обдарованою дитиною, і раніше його роботи вже не раз отримували високу оцінку на мистецьких конкурсах різного рівня.
Всього в Школі естетичного виховання Заводської об’єднаної територіальної громади навчається майже півтори сотні талановитих дітей, як з навколишніх сіл, так і з райцентру, який поряд. ОТГ всіляко сприяє підтримці цього позашкільного навчального закладу.
Із 2 по 8 червня проходитиме ювілейний — двадцятий — фестиваль документального кіно Docudays UA. >>
Нещодавно харківський поет Борис Гриньов презентував свою поетичну книжку «Чорно-біла війна». >>
Ядерний шантаж світу — винахід не Путіна, а Хрущова. >>
Більше двадцяти квіткових інсталяцій у різних куточках столиці, які розповідають про героїв, українську унікальність та ідентичність створили працівники «Київзеленбуду». >>
Завершилося голосування, що проходило у застосунку «Київ Цифровий» щодо того, чиї бюсти хочуть бачити українці замість російських діячів культури на станції метро «Університет». >>
Книжка, яку пан Тихий згадує на початку своєї статті для масштабування подальших міркувань — «Світова гібридна війна: український фронт» під редакцією пана Горбуліна, — справді показово-визначальна. >>