Оперативники Тернопільщини знешкодили мережу розповсюдження дурману через Telegram

18.02.2020
Оперативники Тернопільщини знешкодили мережу розповсюдження дурману через Telegram

Наркотики дiлки активно збували в Тернополi та Луцьку. (Фото НПУ.)

У ході проведення спецоперації співробітники департаменту стратегічних розслідувань Управління національної поліції в Тернопільській області спільно з працівниками слідчого управління і бійцями КОРДу i під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили злочинне угруповання з розповсюдження наркотиків, яке з неабияким розмахом діяло в Західному регіоні України. 
 
 
За інформацією начальника згаданого департаменту Василя Джиджори, наркотичний бізнес організували два брати з Тернопільщини, які налагодили для цього торгівлю у відомій інтернет-мережі Telegram.
 
Через останню ділки впродовж 2019-2020 років збували наркотичні засоби та психотропні речовини, зокрема амфетамін, на території Львівської, Тернопільської, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.
 
У кожній iз них діяли спеціально найняті посередники, які щодня розміщували близько шістдесяти закладок і отримували за це місячну зарплату в розмірі 1,5 —2 тис. доларів.
Організаторам оборудка приносила від сорока до шістдесяти тисяч гривень щодня.
 
Згідно з попередньою інформацією, за час своєї діяльності наркоторговці встигли організувати близько 22 тисяч злочинних «закладок», більшість яких було зроблено в Тернополі та Луцьку. За зароблені на чужій біді гроші вони вже навіть встигли придбати квартиру та відкрити ресторанний бізнес. 
 
Як повідомляє офіційний сайт Управління Національної поліції в Тернопільській області, трьох фігурантів справи затримали у Тернополі, ще двох підозрюваних «узяли» на території Луцька — одного арештували, а щодо його спільника наразі вирішується питання про повідомлення підозри та обрання запобіжного заходу.
 
«Бізнесменам» інкримінують частину 2 статті 307 Кримінального кодексу України — «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Слідство триває, зокрема, встановлюються джерела надходження наркотиків.