Транзитне протистояння

14 лютого на російсько-українському кордоні зупинили півтори сотні фур з українськими номерами. Ространснагляд заявив, що це вимушена відповідь на дії українських активістів. Друга хвиля транзитної блокади справді стала ініціативою українських активістів та учасників АТО. Митницю вони попередили про свої наміри завчасно.

Інкубатор для дерева

Інкубатор для дерева

Голландський винахідник Петер Хофф розробив інноваційний пристрій під назвою Groasis Waterboxx. Він дозволяє вирощувати рослини в екстремально посушливих умовах. Навіть у пустелі Сахара з його застосуванням вижило близько 90 відсотків експериментально висаджених рослин.

Аграрна громада: місця і міста

Аграрна громада: місця і міста

Опитування громадян, що їх у передчутті можливих парламентських та очікуваних виборів до столичних райрад провели соціологічні компанії, подекуди включали й Аграрну партію України. Пам’ятаючи ігнорування цієї політсили напередодні виборчої кампанії до місцевих рад, її голова Віталій Скоцик жартує: «Те, що нас почали вносити до списків опитування, вже можна вважати неабияким визнанням від заангажованих соціологічних служб.

Аромати Алазанської долини

Аромати Алазанської долини

Остання подорож Грузією, окрім насолоди місцевою природою, кухнею і товариством відкритих і гостинних кахетинців, подарувала кілька несподіваних відкриттів. Перше з них: неможливо втратити здатність тверезо мислити, навіть влізши у шкіру кіношного Шурика, коли п’єш справжнє сухе грузинське вино разом із виноробом.

Із Аравії — з мільярдами

У найближчому майбутньому саудівські підприємці планують відвідати Україну, щоб оцінити інвестиційні можливості. Інвестори із Саудівської Аравії мають намір вкласти в сільгоспгалузь України 10,5 млрд. доларів США.

Нічия хата

Нічия хата

ньому проживає, і визнається самочинною забудовою. І враховуючи докорінні зміни у законодавстві, рано чи пізно вас і вашу родину можуть з нього виселити.

«Розіп’ята» земля

«Розіп’ята» земля

Ні для кого не секрет, що маніпулювання людською свідомістю медійна армія Кремля відточила до стандарту вбивчої зброї. Але одна справа, коли тобі випадає роль простої жертви, зовсім інша — відчути себе уміло підібраним інструментом у руках професійних містифікаторів. Саме така участь спіткала фермера з харківської Кегичівщини Сергія Караптана.

Місто потребує села

У Берліні пройшов Глобальний форум із продовольства і сільського господарства на тему «Як нагодувати наші міста? — Аграрний сектор та сільські території в еру урбанізації». У спільному комюніке, що стало основним завершальним документом форуму, міністри сільського господарства закликали створити політичну, економічну та соціальну основи для розвитку продуктивного і стійкого сільського господарства, ефективний та надійний ланцюг виробництва та збуту продукції, а також забезпечити умови для динамічного розвитку сільських територій.