Червона Луганщина, помаранчевий Київ: кількість захворювань на коронавірус стрімко зростає

Червона Луганщина, помаранчевий Київ: кількість захворювань на коронавірус стрімко зростає

МОЗ повідомляє, що з 26 жовтня до «червоного» рівня епідемічної небезпеки віднесено сто адміністративних оди­ниць, тоді як раніше він діяв у 68 містах і районах.

Страйк-привіт Зеленському: 22 працівники шахти «Жовтнева» у Кривому Розі продовжують підземний протест

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив, що терміново виїхав до Кривого Рогу, оскільки 22 працівники шахти «Жовтнева» продовжують підземний протест.

Мешканці Києва закликали владу зберегти фасади будівель-пам’яток архітектури

Мешканці Києва закликали владу зберегти фасади будівель-пам’яток архітектури

Вслід за цивілізованими державами у Києві також можуть заборонити скління балконів і вішання кондиціонерів на історичний будівлях. Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міської ради в останній день літа.

Через коронавірус школярі святкуватимуть 1 вересня залежно від «кольору» регіону

Чотирнадцять районів і міст України опинилися на момент початку нового навчального року в «червоній» зоні. Там діти не зможуть із 1 вересня піти до школи і навчатимуться дистанційно щонайменше до нового розподілу 6 вересня.

До 5% ВВП: у «Слузі народу» хочуть збільшити видатки на охорону здоров'я

Глава парламентського Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги й медичного страхування Михайло Радуцький (фракція «Слуга народу») вважає недостатньою суму, яку Міністерство фінансів України пропонує виділити на охорону здоров’я в державному
бюджеті на 2021 рік.

Мобільний тандем: «Київстар» та «Vodafone Україна» разом удосконалюють можливості зв’язку

В Україні побільшало місцинок з якісним мобільним зв’язком: як повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації, на початок серпня до мережі 4G вже підключено 17 тисяч 585 населених пунктів. Із них тільки впродовж липня додалося майже дві тисячі.

Теги: Україна