Вирости собі меблинку

Вирости собі меблинку

На «городах» Гевіна Манро виростають стільці, столи, абажури для світильників і рами для підвісних дзеркал, а незабаром він планує «посіяти» комоди і книжкові полиці. Дизайнерські дерев’яні меблі дадуть фору в екологічності та оригінальності будь-яким іншим.

Посади монетки — виростуть прибутки

Пошук інвесторів є одним iз головних аспектів покращення становища в агросекторі. Без додаткових капіталовкладень неможлива модернізація виробничих потужностей. Тому Мінагрополітики планує продовжити переговорний процес iз міжнародними і регіональними фінансовими інститутами для залучення фінансових ресурсів.

Генномодифікованість: за і проти

Генномодифікованість: за і проти

Використання генетично модифікованих організмів у сільському господарстві залишається спірним питанням. Прихильники традиційних технологій вирішення продовольчої проблеми без використання генних модифікацій часто аргументом для спротиву мають підвищену агресивність дій бізнес-монстрів, що пропагують безпечність продуктів генетичної модифікації.

Москалі з жуйкою

Москалі з жуйкою

Україна вирішила запровадити дзеркальні санкції щодо окремих товарних груп, які досі імпортувалися з Російської Федерації, у перший день після вступу в дію рішення про ембарго, накладене російським урядом на товари з України.

Агроінтеграція по-данськи

Уряд Данії та Інвестиційний фонд для країн, що розвиваються (IFU), спільно з двома пенсійними фондами — PensionDanmark і PKА — вирішили виділити 700 мільйонів данських крон для нового данського фонду агробізнесу (DAF).

«Алло! Міністерство?»

У 2015 році до Міністерства аграрної політики та продовольства України надійшло 524 запити на отримання публічної інформації, 1715 звернень громадян. Заступник міністра, керівник апарату Інна Гребенюк озвучила результати минулорічної роботи відділу публічної інформації та взаємодії з КМУ та розгляду звернень громадян.

Зрошення: перспективи занедбаних систем

Зима для аграрія — час підрахунку досягнень і втрат, стратегічного планування і підготовки до наступного сезону. Минулорічна посуха, яка вже позначилася й на майбутньому урожаї чималими втратами озимини, примусила серйозніше оцінити програш галузі від роздерибанених за 25 років на металобрухт централізованих ірригаційних систем.