Послання Голодомору

Послання Голодомору

Голодомор не дає про себе забути: ні правдивим, ясним усвідомленням історичної правди, ні (для тих, хто сумнівається) речовими доказами.

Унікальна знахідка з 1932 року вкотре сколихнула сумні спогади серед мешканців села Великі Крушлинці, що неподалік Вінниці.

Ще раз про ПДВ

Ще раз про ПДВ

Після потоку спекулятивних заяв, що, схоже, керовано вилився у засобах масової інформації відповіддю на масові протести фермерів і працівників малих та середніх агрокомпаній, стало зрозуміло: ті, хто вирішив обібрати селян, для надійності вирішили їх ще й оббрехати.

Землекористування за підробленими документами

Землекористування за підробленими документами

Уже втретє за останній місяць у різних кінцях Вінниччини селяни перекривають дороги. Останній сигнал для місцевої влади та голови ОДА послали близько сотні мешканців різних сіл Теплицького району, перекривши рух на трасі Вінниця — Умань, що виходить на автобани до Києва та Одеси.

Торгуємо без Росії

Торгуємо без Росії

Сумнозвісне ембарго на товари походженням з України, накладене постановою уряду РФ від 21 грудня 2015 року №1397, набуває чинностi в новорічну ніч. Експерти Мінагрополітики України впевнені: закриття ринку РФ не матиме катастрофічного впливу на агросектор нашої країни.

Яйця — вам, цитруси — нам

Президенти України й Ізраїлю Петро Порошенко та Реувен Рівлін намітили шляхи поглиблення взаємодії двох держав і підтвердили спільну зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва, в тому числі й в аграрній сфері.

Насіння зі знаком якості

Насіння зі знаком якості

Хороший урожай, великий потенціал для нарощування експорту зернових, дерегуляція та вихід українського насіння на ринок ЄС — основні результати роботи Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики протягом поточного року.