Не друг і не ворог: чому Німеччина прагне «відлежатись у гамаку» під час війни рф проти України

Не друг і не ворог: чому Німеччина прагне «відлежатись у гамаку» під час війни рф проти України

У розрізі війни росії проти України чіткіше почали проглядатися обриси обличчя кожної країни, а точніше, політико-економічної верхівки вільного світу.

Шторм з Оману: як спецоперацiя Кремля заганяє президента України в пастку

Розслідування телепрограми «Схеми» щодо перебування президента України Володимира Зеленського в Омані й iмовірної його зустрічі там iз секретарем ради нацбезу Росії Миколою Патрушевим знову повернуло у велику дискусію саму тему так званого дивного візиту президента Зеленського в Оман.

Журналісти, мовчати! Як Зе-команда стає на шлях інформаційного тероризму

Журналісти, мовчати! Як Зе-команда стає на шлях інформаційного тероризму

Українські злидні є нетиповими для світу. До звичайного зубожіння може долучитися ще й інформаційний голод. У 1997 році ООН прирівняла поняття інформаційної бідності до бідності матеріальної.

Сокира Коломойського? Що відбувається в уряді після недозвільнення Гончарука

Прем’єрська епопея недозвільнення після оприлюдненого запису розмови нібито між прем’єром та кількома співрозмовниками перейшла у стадію публічного перепочинку, на поверхні — все спокійно, ніхто нікого не звільнює.

Теги: Політика

Як ви, братці, не сідайте...

Перші намітки розколу всередині партійно-правлячої команди політичної колиски Президента й спікера повилазили на поверхню ще під час місцевих виборів. Зшито ж бо білими нитками по чорному. Однак спочатку то були підпільні стусани.

Землекористування за підробленими документами

Землекористування за підробленими документами

Уже втретє за останній місяць у різних кінцях Вінниччини селяни перекривають дороги. Останній сигнал для місцевої влади та голови ОДА послали близько сотні мешканців різних сіл Теплицького району, перекривши рух на трасі Вінниця — Умань, що виходить на автобани до Києва та Одеси.

ЗалізоБЕТОНні докази

Про тривалу відсутність мешканки Вінницького району заява в поліцію надійшла від брата зниклої лише 10 жовтня, оскільки той сам намагався знайти сестру й до останнього не вірив, що її немає серед живих.

І прийдімо до нього вклонитися

І прийдімо до нього вклонитися

Музей славетного композитора створено у 1977 році до 100-річчя з дня його народження. Цей рік був оголошений ЮНЕСКО роком Миколи Леонтовича. Тоді на львівській скульптурній фабриці виготовили погруддя (художній проект скульптора Галини Кальченко) та впорядкували могилу композитора.

Шпигуни, диверсанти, «газетні терористи»

Шпигуни, диверсанти, «газетні терористи»

Нещодавно у вінничанки Олени Сташко (майданний псевдонім Уляна Злотніцька) просто у відділенні «Нової пошти» співробітники Служби безпеки України вилучили бандероль, у якій була тисяча примірників бюлетеня «Провокатор». Його розповсюджує в інших містах України громадянська ініціатива «Чорний комітет».

Клеїти фірму

Клеїти фірму

Бізнес на «самопальному» виготовленнi фірмового насіння кукурудзи починає входити в моду на Вінниччині. Наклеїв на мішок з фальсифікатом фірмову етикетку — і порядок. Днями правоохоронцi виявили два випадки такої фальсифiкацiї. А скільки ще не виявлених?