Податковий зашморг притримали

Податковий зашморг притримали

Це — справжня перемога аграріїв, вважає лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик. «Вихід iз кризи може бути лише один: стимулювання виробництва і підприємництва, — сказав він, виступаючи під стінами парламенту. — Спеціальний режим ПДВ — це не пільга і не заробіток сільгоспвиробника.

Агрохолдинги вигрібаються з кризи

Останнім серед вітчизняних аграрних емітентів, які мали реструктуризувати свої боргові цінні папери, став «Авангард». Крім нього, на ринку єврооблігацій власні цінні папери розміщували також «Миронівський хлібопродукт» (МХП), «Мрія», «Агротон» та «Укрлендфармінг».

Харчі за найвищим стандартом

Харчі за найвищим стандартом

Закордонна сільськогосподарська служба міністерства сільського господарства США (FAS USDA) висловила готовність допомагати Україні в наданні програм для органів влади, що відповідають за безпечність продуктів харчування.

Види на урожай скептичні

Види на урожай скептичні

За довгостроковими прогнозами, Україну чекають кліматичні зміни, що характеризуватимуться підвищенням літніх температур і хронічними посухами. Як зміна клімату вже вплинула на структуру урожаїв зернових і олійних культур на території нашої країни і які подальші зміни можливі в середньостроковій перспективі?

Чуму взяли під контроль

З початку року ветслужби врятували 23 ферми від африканської чуми свиней. Карантин ще продовжує діяти у чотирнадцяти неблагополучних пунктах семи областей. Під пильним наглядом українських епідеміологів лишаються Київщина, Чернігівщина, Сумщина, Полтавщина, Одещина, Миколаївщина та Черкащина.

Жнива закінчуються в кукурудзинні

Жнива закінчуються в кукурудзинні

Попри початок зими, в північних регіонах України комбайни продовжують працювати на останніх полях iз кукурудзою на кормове зерно. На початок тижня кукурудзу при прогнозі 4,1 млн. га обмолочено на площі 4,0 млн. га. Це — 97 відсотків загальних площ. Усього цариці полів намолотили 22,4 млн. тонн при врожайності 56,2 центнера з гектара.

Із «молочкою» — до Китаю

Із «молочкою» — до Китаю

Державна служба статистики прогнозує, що нинішнього року виробництво молочних продуктів в Україні скоротиться на 48 тисяч тонн — до 10,7 мільйона тонн. Українці почали менше споживати молока, а компенсувати втрату ринку Росії вітчизняним компаніям доволі складно. Втім переробники молока роблять усе, щоб триматися на висоті.