...А тракторів шкода

...А тракторів шкода

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила ввести антидемпінгові мита на імпорт низки товарів із Республіки Білорусь у відповідь на рішення Білорусі стосовно українських підприємств кондитерської та пивоварної галузей.

Рік Мінагрополітики: що зроблено

Рік Мінагрополітики: що зроблено

Початок грудня минулого року став початком роботи нової команди Міністерства аграрної політики та продовольства України. Чим останні 12 місяців щільно займалася ця державна структура та якої мети досягла — у своєрідному звіті очільника Мінагрополітики Олексія Павленка.

Аграрії починають і виграють

Аграрії починають і виграють

Шахова партія, розписана й успішно реалізована на політичних теренах України аграріями, стала головною несподіванкою виборів до місцевих рад. Несподіванкою для політологів, яких вітчизняний політикум останніх десятиліть привчив прогнозувати у політичній царині результативності «гри в дурня».

Агробізнес завтра: орієнтири

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та агенція AgriEvent запрошують усіх бажаючих долучитися до конструктивного діалогу між інвесторами, сільгоспвиробниками, переробниками та урядовцями під час VII Міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні».

Робот проти бур’янів

Робот проти бур’янів

У масштабах сучасного сільського господарства найбільш прийнятним методом боротьби з бур’янами та шкідниками вважається обробка полів спеціальними хімічними речовинами. Але хімікати завдають смертельної шкоди не тільки бур’янам. Вони вражають також і сільськогосподарські культури, потрапляючи у ґрунт, а разом з вирощеною продукцією — і на наші столи.