«Пiдписання Україною угоди з ЄС — кiнець iмперським маренням Путiна»

«Пiдписання Україною угоди з ЄС — кiнець iмперським маренням Путiна»

Почесний президент Києво–Могилянської академії В’ячеслав Брюховецький — один iз моральних авторитетів нації. Нинi вiн очолює громадську структуру Національного «круглого столу» «Порозуміння заради майбутнього», експерти якої розробили план виконання Україною вимог «списку Фюле» задля пiдписання Угоди про асоцiацiю з Євросоюзом.

Не те щоб «прострочена»?

У долю виборної влади киян знову втручається суд. Цього разу — Окружний адміністративний суд Києва, який визнав правомірною і компетентною діяльність Київради і законним проведення нею скликання і сесії.

Яким буде голос Берлiна у Вiльнюсi?

Асоціація з Європейським Союзом є цивілізаційним вибором України, і всі зусилля уряду спрямовані на підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це заявив перший віце–прем’єр–міністр України Сергій Арбузов під час зустрічі з федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле в Берлiнi.

Крок до асоціації

24—25 червня Прем’єр–міністр Микола Азаров у Люксембурзі взяв участь у засіданні Ради з питань співробітництва Україна—ЄС. Головною темою перемовин став рівень підготовки українського уряду до підписання Угоди про асоціацію, запланованого на листопад у рамках саміту ЄС «Східне партнерство» у Вільнюсі.

Перевибори чи переголосування?

Після того як ЦВК визнав неможливим встановити результати голосування на парламентських виборах–2012 у п’яти так званих «проблемних» округах — №№ 94, 132, 194, 197, 223 — без відповідного законодавчого врегулювання, Міністерство юстиції, а згодом і робоча група народних депутатів розробили два паралельні законопроекти щодо проведення позачергових виборів у цих округах.

Українець №1 — у Раді

Українець №1 — у Раді

Найближчим часом у Верховній Раді вперше за роки незалежності з’явиться постамент із погруддям символа нації — Тараса Шевченка. Бюст поета авторства скульпторки Леонори Блох подарувала президент Міжнародного благодійного фонду «Духовна спадщина», правнучка Шевченка по лінії сестри Катерини Віра Петрівна Тимошенко.

А рука тягнеться й тягнеться...

А рука тягнеться й тягнеться...

Не минуло й трьох місяців після внесення змін до Регламенту Верховної Ради стосовно жорсткої відповідальності за неперсональне голосування депутатів, а народні обранці знову «кнопкодавлять». Причому вже без ґвалту з цього приводу, бійок і спротиву, як це було на початку роботи ВР VII скликання.

«Кличкобез різких рухів нагадує Ющенка»

Якби вибори Президента відбулися наступної неділі, Віктор Янукович у першому турі випередив би лідера партії «УДАР» Віталія Кличка не більш ніж на 5%. Такі результати соціологічних замірів, проведених 20—25 квітня, оприлюднив Центр Разумкова. Опитано 2010 повнолітніх респондентів з усіх регіонів, похибка — до 2,3%.