З олімпійським присмаком

З олімпійським присмаком

Зрозуміло, що головною метою в будь–якому змаганні є перемога. У тенісному ж світі, виходячи з реалій, претендувати на тріумф на турнірі «Великого шолома» можуть одиниці, тоді як в основних сітках одиночних розрядів стартує аж по 128 гравців.

Українська дуель у Парижі

Українська дуель у Парижі

На відміну від трьох своїх колег по «Великому шолому», «Ролан Гаррос» триває не рівно два тижні, а 15 днів. З огляду на ймовірність дощу в цю пору року й можливі перенесення матчів, запасний день організаторам стане в пригоді.

Сонце на спицях

Сонце на спицях

За статистикою в Україні щорічно продається близько мільйона велосипедів, а регулярно ними користується близько п’яти (!) мільйонів наших співгромадян. На професіональному рівні українці також виступають пристойно, періодично здобуваючи призи на найпрестижніших змаганнях.

Достроковий ендшпіль

Достроковий ендшпіль

Після двох поразок у фінальній серії вітчизняної суперліги головний тренер «Азовмашу» Лука Бекі обіцяв на своєму майданчику дати бій «Донецьку». І підопічні італійського фахівця справді старалися в цьо­му дербі Донецької області: у третьому матчі вони поступилися з різницею всього в три очки, а в четвертому — у п’ять.

Щоб не збився приціл

Щоб не збився приціл

Думається, маючи стабільні здобутки на світовому рівні, наші стрільці з лука на 20–й першості континенту могли розраховувати більше, ніж на одну медаль. Утім це досягнення вони повторювали на двох попередніх подібних змаганнях.

Повітря свободи

Повітря свободи

Цей тиждень у Старому Світі ознаменувався одразу кількома континентальними першостями. Ковтнути свіжого повітря захотілося й стрільцям із лука. Щоправда, на відміну від «стендовиків», «робін гуди» поїхали не на південь, а на північ Європи — до Амстердама.

Під сонячним небом

Під сонячним небом

Острів Кіпр у Середземному морі добре відомий курортникам своєю постійною сонячною погодою. Але є й ті, кому сонце заважає. Так із 17 травня у кіпрському місті Ларнака триває чемпіонат Європи зі стендової стрільби, i для спортсменiв було б краще, якби сонце сховалося за хмари — вони не мружили б очi, відправляючи снаряди в небо. На турнір приїхали представники 42 держав Старого світу, в тому числі й 13 українців.

«Рідні стіни» виручають не завжди

На початку 2000–х хокейний світ своєю грою заворожувала збірна Словаччина. Тоді наші західні сусіди тричі пробивалися на п’єдестал чемпіонатів планети, взявши по одному комплекту медалей кожного ґатунку. На золоту вершину блискуче покоління зійшло у 2002–му, перемігши у фіналі збірну Росії — 4:3. Вирішальну шайбу в тому поєдинку закинув Мірослав Шатан.

Гра в хованки

Днями моєму синові виповнилося півтора року. Найулюбленішою забавою в нього зараз є гра в хованки — він тікає від мене чи то за диван, чи то під стіл, а я маю до нього непомітно підкрастися. І в момент, коли я його «знаходжу» й наші очі зустрічаються, ми обидва відчуваємо велику радість і сміємося...

Потяг на Сочі

Потяг на Сочі

Нарешті на світовому форумі у вищому дивізіоні, який триває у Швеції й Фінляндії, завершився дещо затягнутий груповий етап. За новою формулою турніру впродовж 11 днів команди змагалися в двох вісімках, аби визначити чвертьфіналістів і невдах. Крім того, після 56 матчів попереднього раунду прояснилася ситуація з путівками на зимові Олімпійські ігри 2014 року.