«Міф про Бандеру донині розламує Україну навпіл»

«Міф про Бандеру донині розламує Україну навпіл»

До кінця року глядачам обіцяють показати на каналі «1+1» другий авторський історично-популярний фільм Світлани Усенко. Дебютною роботою у цьому жанрі для досвідченої журналістки стали «Таємниці Шевченка». Глядача вдалося заінтригувати і зацікавити. На черзі — 3-годинний фільм про Степана Бандеру.

«Суспільний телеканал має вплинути на власників комерційних»

«Суспільний телеканал має вплинути на власників комерційних»

Нещодавно до команди Національної телекомпанії, яка готується до переходу з нового року у формат суспільного мовника, приєднався журналіст Осман Пашаєв — очолив інформаційний напрямок з розвитку суспільного мовлення. В інтерв’ю він розповів про своє бачення роботи в нових умовах.

«Унікальні люди хочуть зробити Україну кращою»

«Унікальні люди хочуть зробити Україну кращою»

Роль телеведучого для Ахтема Сеітаблаєва дебютна. Уже кілька тижнів поспіль він з’являється в ефірі «1+1» і знайомить глядачів зi справжніми героями із зони АТО, їхніми близькими і рідними, волонтерами. Патріотичний проект «Хоробрі серця» не залишає байдужим ні знімальну групу, ні гостей студії, ні телеглядачів.

Перспективна осінь — через рік

«Чоловічий» канал ICTV медіагрупи Віктора Пінчука StarLightMedia, який серед так званих великих каналів ще донедавна був найбільше заповнений російськими серіалами із силовиками тепер країни-агресора, готує для показу восени наступного року масштабні проекти за форматами далекого зарубіжжя.

Резонанс часто більший за результат

Резонанс часто більший за результат

Навіть найконсервативніші песимісти стосовно нинішнього життя в Україні, прочитавши один з останніх дописів у мережі «Фейсбук» автора й ведучого проекта розслідувань «Наші гроші» на каналі ZIK Дениса Бігуса, підзарядяться оптимізмом. Бо журналіст пише і про створення бази даних у Центрі протитидії корупції, і про запровадження вільного доступу до Реєстру нерухомого майна, і про роботу Канцелярської сотні, яка все ще продовжує опрацьовувати численні документи з колишньої резиденції втікача Януковича.

Переможений російський «Спецназ»

Переможений російський «Спецназ»

Незважаючи на тисячі смертей і каліцтв на сході України, до яких причетна російська сторона, на екранах вітчизняних телеканалів продовжують показувати у кіно і серіалах славних хлопців із Федеральної служби безпеки РФ і суддів країни-агресора на тлі її триколора.

Роман Чайка: У «кущах» у нас не сидітиме Шуфрич...

Роман Чайка: У «кущах» у нас не сидітиме Шуфрич...

Серед нових телепроектів, які змушують думати й аналізувати, один із найпомітніших — «Клуб реформ» на 5 каналі. Ведучий Роман Чайка у прямому ефірі — без масовки, оплесків і завивання вітру у студії — спілкується з експертами. Для розуміння досить складних тем на екрані періодично з’являються додаткові роз’яснювальні сюжети чи просто інфографіка.

Що лікує українців від комплексів меншовартості?

Національна спілка журналістів України за цикл фільмів «Цивілізація Incognita», які щонеділі транслює телеканал «Тоніс», її автора й ведучого Валерія Бебика висунула на здобуття Національної премії ім. Т.Шевченка 2015 року в номінації «Публіцистика і журналістика».