«Історія — це не розподіл на чорне і біле»

«Історія — це не розподіл на чорне і біле»

На Подолі, неподалік пам’ятника Григорію Сковороді у Києві, телеведучий Олег Криштопа розказує мені ексклюзивно про вихід окремої книжки сценаріїв телепроекту «Машина часу». Буде і «Хроніка війни» — розповіді про нинішні події на сході країни від репортерів «5 каналу», які впорядковує Олег. Утім говоримо переважно про історичний телепроект.

Джина випускають із пляшки

Джина випускають із пляшки

«Я впевнений у тому, що це дитя, яке народжене від двох майданів, Майдану помаранчевого і Майдану гідності, — у нього все буде добре», — так оптимістично налаштований стосовно становлення суспільного мовлення в Україні Президент Петро Порошенко.

«Ніяка це не антитерористична операція»

«Ніяка це не антитерористична операція»

Журналіст Олександр Моторний — один із тих, хто майже рік розповідає глядачам про події у зоні антитерористичної операції на двох каналах. «Я — ведучий і шеф-редактор «Спецкору» на «2+2», нікуди не переходив, залишаюся кореспондентом ТСН на «1+1», ми живемо в одному ньюзрумі, — каже Олександр.

Казкові краплини

Казкові краплини

Події останніх півтора року відсунули на задній план проблему дефіциту в ефірі вітчизняних каналів телепрограм для дітей. Івасики й Марійки продовжують дивитися «Машу та Ведмедя»: переважно російською, бо, коли в українському перекладі ставлять цей російський мультик, не розібратися і дорослому.

Жити по-новому виходить гірше

Жити по-новому виходить гірше

Для поціновувачів «Студії «Квартал 95» кожний виступ гумористів — справжнє свято. Більшість «відзначає» його на дивані перед екраном телевізора. А обрані щасливчики можуть сміятися і плакати над жартами Зеленського і компанії під час виступів у столичному Палаці «Україна», які одночасно є зйомкою телепроекту «Вечірнього кварталу».

Мажорні ноти перемоги

Мажорні ноти перемоги

Три роки тому, після виступу в ефірі першого сезону вокального шоу «Голос. Діти», 10-річного Ромчика Сасанчина назвали маленьким українським Лучанно Паваротті — за оперний голос, яким виконав пісню відомого італійського маестро «Mamma». Тоді йому не поталанило: судді ще на першому ефірі під час сліпих прослуховувань не повернулися до нього.

Ревізії складних реалій

Ревізії складних реалій

За смисловим наповненням слово «жити» щодня стає все ближчим до «виживати». Дух часу такий: у деяких закладах окупованих українських територій досі висять таблички телепроекту «Ревізора», а поряд інші — «С оружием вход воспрещен!» Попри те, що напруга відчувається скрізь, комерційні телемовники продовжують готувати для глядачів розважальні проекти.