«Болять воєнні реалії, бо маю рідню в Луганську»

«Болять воєнні реалії, бо маю рідню в Луганську»

«Донбас: чесно» — це суспільно-політичне ток-шоу, яке глядачі мають змогу дивитися в ефірі Київської державної (КДРТРК, Центральний канал) та інших регіональних і обласних телерадіокомпаній. Головна мета нового медійного продукту — показати справжнє життя у прифронтовому Донбасі.

Польський акцент

Польський акцент

«Пересічний громадянин переживає і думає, що війна дуже близько, ще ближче, ніж насправді», — каже про своїх співвітчизників та їхнє ставлення до подій на сході України польський журналіст Пьотр Андрусєчко, який спеціалізується на українській тематиці. Перші його репортажі для польських ЗМІ були про Майдан, а потім він побував у Криму та на сході України.

Останній акорд

Останній акорд

У неділю — особливо хвилюючий вечір для багатомільйонної армії шанувальників пісенного шоу каналу «1+1» «Голос країни». Щовихідних три місяці поспіль у випусках п’ятого сезону радували телеглядачів команда харизматичних українських тренерів, колоритні учасники і різнопланове розмаїття музичних композицій та житейських історій.

Пригоди теледоктора у Фінляндії

У популярній телепрограмі «Школа доктора Комаровського» є рубрика «Планета мам». В ефірі тi, що виїхали за кордон, діляться своїми враженнями, як на новому місці проживання із пологовими, дитячими лікарями, садочками, школами тощо. Тема дуже цікава, але час рубрики настільки обмежений, тож автор вирішив розкрити її детальніше в циклі нових програм.

Світло її «Надвечір’я»

Світло її «Надвечір’я»

Телеведуча Тамара Володимирівна Щербатюк — щира і ненав’язлива, із розумінням сприймала сучасні зміни на телебаченні, але називала його «заполітизоване», «зарекламоване», «затанцьоване», «закуховарене». Багато людей для неї були унікальними — від усім відомої Раїси Кириченко до сільських жіночок, які вміли гарно вишивати чи задушевно співати.

«Хто прагне об’єктивності — віддайте «ваті» половину ефірів»

«Хто прагне об’єктивності — віддайте «ваті» половину ефірів»

Абревіатуру ZIK добре знають львів’яни. Однойменний медіа-холдинг, який від початку розвивав інформагентство «Західна інформаційна корпорація», з минулого року розпочав виводити на загальнонаціональний рівень і телеканал ZIK.

Пам’ятний знак

Пам’ятний знак

Щоб укорінювати пам’ять про минуле, варто ненав’язливо розміщати у кутику телеекрана мак — як символ шани. І показувати між програмами чи у блоках реклами буквально хвилинні ролики, в яких 80-90-річні учасники і свідки Другої світової війни неквапливо перебирають спогади, а відомі люди різних поколінь озвучують страшні цифри втрат.

Кінофайли з Яніною Соколовою

Кінофайли з Яніною Соколовою

Телеведуча «5 каналу» Яніна Соколова, за освітою психолог і акторка, вже три роки робить авторську програму про кіно. З минулого тижня показ проекту перемістили у найкращий час — вечір п’ятниці, коли на інших каналах — де політичне ток-шоу, де гумор або російський серіал. Яніна каже, що на каналі у прайм-тайм перед вихідними політиці протиставили культуру абсолютно свідомо.

За український Сімферополь — на нари

Після обшуку помешкання оператора кримськотатарського телеканалу ATR Ескендера Небієва і затримання його 20 квітня в окупованому Російською Федерацією Криму в рамках «справи 26-го лютого», через дві доби за рішенням Київського районного суд Сімферополя чоловіка заарештували на два місяці.

Мандруй — не сумуй

Мандруй — не сумуй

Наближення тривалих вихідних — у травні їх буде аж 13 — змушує згадати про можливість хоча б свого, недалекого світу побачити. Допоможуть скласти маршрут відомий актор, віднедавна колоритний сільський голова з гуцульських Великих Вуйок серіалу «Останній москаль» — Володимир Горянський, який глядачам UA: Першого відомий як співведучий проекту «Подорожуй першим», та Анастасія Медведчук — з якою знайомляться зі столицею у програмі «Прогулянки містом» на телеканалі «Київ».