Сашко Лірник: Казку пропускаю через себе...

Сашко Лірник: Казку пропускаю через себе...

Хто не знає Сашка Лірника? Виявляється, є такі. Та з кожним новим днем незнайків стає все менше: то книга з Лірниковими казками до рук потрапить, то диск хтось перепише й дасть послухати, то на телебаченні Лірникову вечірню казочку тато з мамою увімкнуть. Казкар постійно спілкується з читачами, слухачами й глядачами, їздить з волонтерською місією на Донбас, а також за кордон, до українців діаспори.

Розкадровані мандри

Розкадровані мандри

Професійна мандрівниця Ольга Котлицька цього тижня у Києві збирає друзів, щоб нагадати: телепроекту про подорожі, автором і ведучою якого вона є, уже 20. Спочатку був «На перший погляд», потім він трансформувався у «Не перший погляд».

Сміятися з леді-боса

Сміятися з леді-боса

Навіть якщо комедії не ваш улюблений кіножанр, варто подивитися на неперевершений талант однієї з найсмішніших сучасних коміків — американської акторки Меліси Маккарті у новій стрічці «Леді бос», що цього тижня виходить у прокат в Україні.

«За мною там Непал, Гімалаї сумують»

«За мною там Непал, Гімалаї сумують»

Телеведучий Дмитро Комаров на каналі «1+1» показав Камбоджу, Індію, Кубу, Болівію та інші країни такими, як ніхто не здогадувався. Він «вивертає» світ і показує його з вражаючих сторін. У кабінеті Дмитра в офісі «Плюсів», де ми ведемо розмову, ніби зібрані шматочки екзотичних країн, у деталях.

У новинах немає змоги «погратися»

У новинах немає змоги «погратися»

Упродовж останніх років вибагливі телеглядачі, які цінують свій час, усе частіше відмовляються від перегляду ефірів так званих великих каналів, де навіть у новиннєвих блоках орієнтуються на «інформацію розваг» — інфотеймент.

Провокатори з мікрофонами

У Донецьк прибула група з 20 представників російських ЗМІ, перед якими поставлено завдання «фіксації обстрілів мирного населення українськими військовими», а також «консультацій» з організації провокацій, — повідомили в групі «Інформаційний спротив».

Мінус «Телекритика»

Цього тижня медіа-компанія «1+1 медіа» поширила прес-реліз про те, що припиняє співпрацю з громадською організацією «Телекритика», яку очолює Наталія Лігачова. Вона була й директором однойменного товариства з обмеженою відповідальністю. Ще 12 жовтня на загальних зборах акціонерів було переобрано директора ТОВ «Телекритика», йдеться в офіційному повідомленні.

Осінь кіно і шоу

Осінь кіно і шоу

Інколи цікаво розкласти все з допомогою цифр, процентів і часток. Навіть повчально. Цього тижня результати дослідження стосовно наповнення ефірів десяти найрейтинговіших вітчизняних телеканалів презентувала консалтингова компанія Media Resources Management. Аналізували минулий рік.

Дістань із себе те, чого ніколи не було

Дістань із себе те, чого  ніколи не було

Скоро у вітчизняному кінопрокаті стартує анімаційна картина від Universal Pictures «Нікчемний Я—3», або «Посіпаки». Головна роль у мультику — екстравагантна і владолюбна злодійка Скарлєт Противсіх. Її вже озвучила Олена Кравець, яка у «Вечірньому кварталі» на «1+1» часто грає, зокрема, Юлію Володимирівну.

Російський «Слєд»

Як відомо, з початку червня набув чинності закон, який забороняє розповсюдження і демонстрування в Україні фільмів, що популяризують або пропагують силовиків держави-агресора — Російської Федерації, вироблених після 1 серпня 1991 року.