«Привид опери»: у Києві представлять музику чотирьох композиторів різних епох

«Привид опери»: у Києві представлять музику чотирьох композиторів різних епох

У Національному будинку органної та камерної музики України 17 листопада пройде концерт з нагоди ювілейних дат чотирьох видатних композиторів: французів 200-річчя Шарля Гуно, 180-річчя Жоржа Бізе, 160-річчя італійця Джакомо Пуччіні та 70-річчя британця Ендрю Ллойда Уеббера.

У Києві представить свій ф’южн-проект «Музика української землі» відомий композитор Іван Тараненко

У Києві представить свій ф’южн-проект «Музика української землі» відомий композитор Іван Тараненко

У Києві, в Національному будинку органної та камерної музики України, у середині березня пройде ф’южн-проект «Музика української землі» відомого композитора Івана Тараненка. Маестро Тараненко

Високі ноти — 27: на «Київ Музик Фесту» можна почути оркестр, яким диригує Микола Лисенко

Високі  ноти — 27: на «Київ Музик Фесту» можна почути оркестр, яким диригує Микола Лисенко

Концепцію «Київ Музик Фесту» можна визначити гаслом: «Українська музика в контексті світової». Відтоді щороку восени, у вересні-жовтні, найкращі концертні майданчики Києва гостинно відчиняють двері для шанувальників музики.

Теги: Музика

Оркестровий вальс і джаз: з 8 серпня починаються «Літні музичні промені»

Оркестровий вальс і джаз: з 8 серпня  починаються «Літні музичні промені»

Фестиваль оркестрової музики «Літні музичні промені», який проходитиме з 8 по 26 серпня у Національній філармонії України, — одна з найяскравіших подій «мертвого сезону» в Києві.

Теги: Київ

Гами вундеркінда

Гами вундеркінда

Трохи історії. Повне ім’я Вольфґанґа-Амадея Моцарта — Йоганн-Хризостом-Вольфґанґ-Теофіл Моцарт. Народився він 27 січня 1756 року. Цього австрійського композитора прийнято вважати одним із найгеніальніших музикантів в історії людства.

Що лікує українців від комплексів меншовартості?

Національна спілка журналістів України за цикл фільмів «Цивілізація Incognita», які щонеділі транслює телеканал «Тоніс», її автора й ведучого Валерія Бебика висунула на здобуття Національної премії ім. Т.Шевченка 2015 року в номінації «Публіцистика і журналістика».