Коли у горлі «вогонь»

Коли у горлі «вогонь»

Хронічний тонзиліт — це патологія, при якій у лімфатичній тканині мигдаликів постійно накопичується інфекція, що зрештою провокує зниження місцевого імунітету мигдалин і збільшення їх у розмірі. Недуга проявляється періодами загострення і ремісії у вигляді ангін. Людина, якій поставлено діагноз «хронічний тонзиліт», зазвичай схильна до частих респіраторних захворювань.

І трохи скрабу з меленої кави...

І трохи скрабу з меленої кави...

Доглядаючи за руками, часто забуваємо приділити належну увагу своїм ліктикам. Тож не дивно, що з часом шкіра на них грубшає, червоніє, темніє, лущиться і навіть тріскається, спричиняючи дискомфорт і біль. Та й естетичний вигляд ліктів погіршується.

«Цінності, яким варто присвятити життя»

«Цінності, яким варто присвятити життя»

Темою заходу, що відбудеться в Кракові з 25 по 31 липня 2016 року, стали слова п’ятого з восьми блаженств, проголошених Ісусом у Його проповіді на березі Галілейського озера: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (МТ 5, 7).

Коли шлаки тягнуть на дно...

Коли шлаки тягнуть на дно...

Хворіти, певна річ, не хоче ніхто. Бути здоровим — природне людське бажання. Хвороба — справжній злочин проти організму і самого себе, переконана відомий лікар-натуропат Марва Оганян — біохімік з 45-річним стажем лікувальної та лабораторної роботи.

Цільна пшениця — здоров’я рятівниця

Цільна пшениця — здоров’я рятівниця

Споживаючи щодня клітковину, ви оберігаєте організм від багатьох недуг. 20-30 грамів на день цього продукту цілком вистачить для профілактики певних захворювань, кажуть дієтологи. Таким є результат дослідження фахівців Гарвардської школи громадського харчування.

Добрі думки творять дива

Добрі думки творять дива

Як стверджує всесвітньо відомий канадський психолог Робін Шарм, аби кожен день дарував радість, слід дотримуватися кількох нескладних ритуалів. Вони наповнюють життя новим сенсом, допомагають відновити тілесне здоров’я і душевну гармонію. І не впускають у душу безнадію і песимізм. Отже, запам’ятаймо ці ритуали. І берімо на озброєння.

«Лабораторія» втомилася?

«Лабораторія» втомилася?

Печінка — особливий орган людського організму. Вона виконує майже 400 важливих функцій, недаремно її називають живою лабораторією. Основні функції печінки — захисна, знешкоджувальна, жовчоутворювальна і кровотворна.

І люстерко скаже правду…

І люстерко скаже правду…

«Узимку шкіра впадає в міні-сплячку, всі процеси в клітинах уповільнюються, — розповідає столичний лікар-косметолог Ольга Зарубинська. — Як відомо, життя клітини коротке, тому маємо подбати про відновлення шкіри та допомогти їй протистояти негоді.

Як різкий удар у бік...

Як різкий удар у бік...

Збої у функціонуванні шлунково-кишкового тракту часто пов’язані з холециститом. Ця проблема турбує дедалі більше людей різного віку. Такий діагноз ставлять зазвичай після проведення ретельної діагностики, що охоплює, зокрема, ультразвукове дослідження органів травної системи. Що це за недуга і які її причини?

«Лікарю, я не симулянт...»

«Лікарю, я не симулянт...»

«Перехворіла грипом, було дуже важко, ледве вийшла з недуги, — розповідає 32-річна киянка Наталя. — Тепер маю повертатися до роботи: мій лікарняний вичерпався. А сили працювати зовсім немає. Мусила знову звернутися до лікаря.