Дайте перцю... для серця

Американські вчені Національного інституту онкології стверджують, що регулярне вживання певних продуктів ефективно попереджає розвиток складних недуг, зокрема серцево-судинних і раку. Завдяки корисним речовинам, які містяться в них, організм бореться із запальними процесами, зміцнюючи імунітет.

«Проти стресу маю щит!»

«Проти стресу маю щит!»

Надмірні хвилювання, як відомо, дуже небезпечні для здоров’я, а якщо вони ще й трапляються часто — жди біди. Хронічний стрес, кажуть лікарі, підступний тим, що робить організм беззахисним перед інфекціями, провокує передчасне старіння, хвороби, в тому числі злоякісні. Звісно, не завжди є можливість відвернути стрес, але бодай пом’якшити його вплив на здоров’я — у наших силах.

Серце потребує... тіні

Людям, які потерпають від серцево-судинних захворювань, у спекотні дні доводиться особливо нелегко. Як захистити і без того виснажений недугою організм? Якщо є така можливість, лікарі радять не виходити в спекотні дні на вулицю з 12 до 16 години. Коли ж цього не уникнути — тримайтеся в тіні.

Лід під вентилятором

Працювати в спеку в офісі — випробування непросте. І рiч не тільки в тому, що в «гарячі» дні важко зосередитися й ефективно виконувати звичну роботу. Адже, здавалося, є кондиціонери, вентилятори… Але в тому-то й річ, що саме охолоджувачі повітря часто стають причиною застудних недуг.

...А всі плани залиште на завтра

...А всі плани залиште на завтра

Якщо ви можете похвалитися міцним і здоровим сном — вам пощастило. Однак із кожним днем серед нас більшає тих, для кого регулярний сон перетворюється на нездійсненну мрію. І річ навіть не в тому, що у багатьох на нього не вистачає часу. Найчастіше складається парадоксальна ситуація: спати хочеться, а ось заснути — не виходить.

І ніякої соди!

Справді, однією з найчастіших причин, що провокують печію, є неправильне і нерегулярне харчування. Такі негативні фактори, як переїдання, перекуси на ходу, вживання великої кількості газованих напоїв, кислих, солодких і жирних продуктів, гострих і смажених страв, а також надмірне захоплення кавою можуть спровокувати печію.

Вуха в екстремальному режимі

Вуха в екстремальному режимі

Пам’ятаєте анекдот? Раніше, вітаючись зі знайомим, людина подавала руку, а тепер на знак пошани виймає з вух навушники. Але насправді, звісно, це не смішно... Лікарі з тривогою констатують: приглухуватість у 30-40 років — реальність, якщо постійно слухати музику через навушники.

Не частина іміджу, а захист

Не частина іміджу, а захист

Літо. Сонце світить дедалі яскравіше, тож вийти на вулицю без сонцезахисних окулярів стає некомфортно. Високі дози ультрафіолетового проміння не тільки подразнюють очі, а й можуть пошкодити кришталик або світлочутливі клітини, суттєво позначившись на здоров’ї органів зору. Якісні сонцезахисні окуляри здатні зарадити ситуації. Але як їх вибрати правильно?

Просто прийди і перевір

На початку червня у Києві стартує проект ранньої діагностики онкологічних захворювань. У рамках акції «Крок до життя. Перевір себе» відбудуться планові консультації фахівців у районних амбулаторно-діагностичних закладах та на підприємствах Києва, а також на клінічних базах членів Асоціації приватної медицини України.