Міністр з Індонезії запропонував лікувати коронавірус гірляндами з евкаліпту

Тоді як у цілому світі вчені-вірусологи й фармацевти борються над проблемою створення вакцини проти смертельного вірусу, в Індонезії презентували чудодійний засіб, як стверджували його «творці», який убезпечить від зараження і навіть посприяє лікуванню від коронавірусу.

У США режисер зняв фільм жахів у Zoom і зробив його найкасовішим за місяць

Якби не карантин, то цей фільм у ланцюжку прем’єрних показів відомих кінокомпаній ніхто б і не помітив. Та карантин під час пандемії коронавірусу допоміг творцям хорору «Відписатися» придумати несподіваний «хід», що дозволив звернути на їхню працю увагу й викликати несподівано підвищений інтерес.

Мистецтво епохи пандемії: шведські художники збирають гроші на посаду без обов'язків

Через коронавірусну пандемію людству загрожує економічна криза, адже наразі простоює виробництво, не працюють дрібні торговці та ремісники.

Стояння на цвяхах та пірнання з фото: росіяни відсвяткували День перемоги рекордами з абсурдності

У цілому світі день завершення найкривавішої війни людство відзначало вшануванням пам’яті всіх полеглих і подякою за мирне небо впродовж цих 75 років.

Теги: Росія

«Потрібні покупці (постійно)»: смішні карантинні оголошення

Тривалий карантин викликав у людей не лише підвищення почуття власної безпеки, а й посилив почуття гумору, адже всім відомо, що хороший настрій і позитивне налаштування підвищують імунітет та спротив організму до всіляких болячок. Тож народна творчість видає просто шедеври.

«Хрен мирный» та «Укус женщины»: сміхопанорама на цінниках в Росії

Ну хто сказав, що креативити можна лише в мистецтві чи в рекламі? Мабуть, потрібно вигадати нову спеціальність — майстри цінників, тобто люди, які вигадують назви на цінниках.

Китаєць витрачає на красу свого песика мільйони на місяць

Іноді любов може переходити межі розумного, але на те вона і любов. Так, китаєць Кевін Чань витрачає на свого домашнього улюбленця — афганську борзу — мільйони (!) гривень на мі­сяць.

Теги: Китай