В Австралії доброчинним проєктом з допомоги тваринам став папуга рок-музиканта Іггі Попа

Те, що в Австралії страшні лісові пожежі спричинили багато лиха, знають усі притомні люди, адже жахливі кадри, на яких зображені обгорілі коали, обсмалені кенгуру чи інші постраждалі тварини, вразили мільйони людей на планеті.

В Англії чоловік прикидався смертельно хворим заради групового сексу

Кевін Бевіс, 34-річний британець, познайомився з 46-річною Карен Грегорі в 2016 році через «Фейсбук», а згодом пара почала зустрічатися. І все б нічого, та у Кевіна виявилися хворобливо-маніакальні пристрасті до групового сексу.

Щоб не скоювали злочинів: у Глазго наливатимуть спиртне алкоголікам-безхатькам

Виявляється, гомеопатією можна лікувати не лише застуду чи якісь інші захворювання, а й... алкоголізм. Те, що наркомани отримують замісну терапію і тим самим потроху відвикають від цієї згубної звички, відомо давно. А ось те, що алкоголіків будуть лікувати спиртним, для бага­тьох є несподіванкою.

Теги: Світ

В Італії ведмідь на прізвисько Папійон укотре втік із вольєра

Новини, пов’язані з клишоногими, зазвичай викликають усмішку, адже ведмеді асоціюються у нас із витівками на кшталт «украв медок із пасіки», «заліз поласувати ягодами в чужий садочок».

У Зімбабве 99-річна жінка «ожила» просто перед похованням

В одному з сіл Зімбабве, в провінції Матабелеленд, після важкої і тривалої хвороби померла 99-річна жінка. Вік поважний, та й перенесена хвороба серйозна — інсульт, тож родичі повідомили сільського війта і почали готуватися до поховання.

Теги: Світ

У Вірджинії ведмідь заліз до дитячого басейну охолодитися

Узимку неможливо дочекатися літа, а коли воно приходить, думаєш, куди подітися від нестерпної спеки. Що вже казати про тварин, які, на відміну від людей, не можуть роздягнутися і зняти свої вовняні «шуби».

Американець подарував другові виграні у лотерею 11 млн дол: бо пообіцяв 30 років тому

«Трапилось диво — друг урятував друга!» — цей заяложений вираз ви, мабуть, не раз чули, проте сприймали це як жарт або й сарказм, ніби такого взагалі трапитися не може в принципі. Проте...

Теги: Приколи, США