Молодий індус перевдягся дідусем і намагався проравтись у США з фальшивим паспортом

Те, що США є землею, омріяною жителями багатьох бідних (та й не тільки) країн, не дивина, тож і тягнуться через кордони Штатів мурашині стежинки іммігрантів, які всіляко намагаються їх перетнути — в законний чи не зовсім спосіб.

Теги: США

Француз продав старий будинок разом з начинням: а в банках із варенням були золоті злитки

Житель французького містечка Море, який отримав у спадок від покійних родичів будинок у самісінькому центрі містечка, вирішив продати його, адже приміщення було старе і потребувало чималих капіталовкладень на ремонт.

Несподівані наслідки посухи: на Тайвані чоловіку повернули затонулий рік тому в озері iPhone 11

Те, що з планетою коїться щось не те, видно бодай із танення снігів Кіліманджаро, чи відколення величезних айсбергів в Антарктиді, чи стрімкого потепління, що призводить до посух і підвищення температури.

Принца Гаррі виключили з Асоціації рудих через їхнє з Меган Маркл брудне інтерв'ю

Репутаційні збитки від інтерв’ю, яке дала парочка Меган Маркл та Гаррі — колишній принц Британії — відомій американській журналістці Опрі Уїнфрі, здається, перевищують фінансові (адже не секрет, що парочка отримала кошти за нього, хоч і повідомила, що всі гроші підуть на благодійність).

Незручно вийшло. Французька поліція провела операцію із затримання великої партії полуничного мармеладу

Соціальні мережі вже давно перестали бути просто соціальними, адже тепер навіть державні установи звітують про пророблену роботу саме через інтернет.

Теги: Франція