Покайфуємо? У Канаді кухарка-військовослужбовець пригостила солдатів марихуаною

У Канаді під трибунал пішла жінка-військовослужбовець, яка в липні 2018 року, працюючи в армійській їдальні, нагодувала кексами з марихуаною солдатів артилерійського підрозділу.

Кремлівські пропагандисти поширюють фейк про підготовку під Києвом інструкторів для «дітей-нацистів»

За сім років, упродовж яких агресивний сусід України не дає спокійно жити і рухатися в бік Європи, громадяни нашої країни вже настільки звикли до витівок російської пропаганди, що вже й не звертають уваги на такі дурниці, як «распятые мальчики»,

На Землю чекає повне місячне затемнення: де можна буде побачити

Повне місячне затемнення (так званий «кривавий місяць») можна буде побачити 26 травня цього року жителям Австралії, Східної Азії, Південної та Північної Америки, а також островів Тихого океану.

Теги: Космос

Молодий індус перевдягся дідусем і намагався проравтись у США з фальшивим паспортом

Те, що США є землею, омріяною жителями багатьох бідних (та й не тільки) країн, не дивина, тож і тягнуться через кордони Штатів мурашині стежинки іммігрантів, які всіляко намагаються їх перетнути — в законний чи не зовсім спосіб.

Теги: США

Француз продав старий будинок разом з начинням: а в банках із варенням були золоті злитки

Житель французького містечка Море, який отримав у спадок від покійних родичів будинок у самісінькому центрі містечка, вирішив продати його, адже приміщення було старе і потребувало чималих капіталовкладень на ремонт.