У Флориді дві жінки вдяглись старенькими заради щеплення від коронавірусу

Виявляється, не лише в Україні є проблеми з вакцинацією проти коронавірусу. І якщо в нас це стосується більше питань корупції і незрозумілих «схем» урядовців, то у світі ця проблема стосується, швидше, тимчасової недостатності потрібних вакцин.

У Японії створили карту з позначенням районів із галасливими сусідами чи дітьми

У Японії створили карту з позначенням територій, де є... галасливі сусіди чи діти. Сайт з індексом гамірних районів нараховує вже близько 6 тисяч пікових зон!

Теги: діти, Японія

Американець оголосив винагороду за повернення двох іграшкових мавпочок: хоча вкрали і «Ролекс»

Те, чим закінчиться невимушена вечірка, не міг передбачити ні мешканець Маямі, ні його друг. Молодики відпочивали в одному з ресторанів курортного міста, коли до них підійшли дві жінки з метою познайомитися.

Теги: Приколи

Четверо китайців з'їли по 7 кг апельсинів за раз, аби не платити за багаж

Вам, мабуть, доводилося бачити в аеропортах, як пасажири похапцем допивають напої, адже в салон із пляшками не пускають, чи зрізають цінники, щоб не платити мито на деякі товари.

Розваги у часи пандемії: американський підліток подарував батькам кросворд на 28 тисяч слів

Батьки одного жителя Канзасу (США) дуже любили розгадувати кросворди, тож син вирішив пожартувати над ними й подарував кросворд... на 28 тисяч (!) слів.

Така любов: американка заплатила 10 тис. дол за операцію на серці своєї курки

Мешканка штату Колорадо (США) виявила незрівнянну любов до домашньої улюблениці, адже одна справа ходити з песиком чи котиком до ветеринара і зовсім інша — наполягти на операції на серці у... курки.

Теги: США