Мстивий Тадж–Махал

Мстивий Тадж–Махал

До конкурсу «Міс Всесвіт–2013», який відбудеться в Москві, залишилося менше місяця. Дев’ятого листопада американка Олівія Калпо, яка здобула корону «всесвітньої­ міс» торік у Лас–Вегасі, передасть свій титул щасливій наступниці. А завершення її власного «царювання» затьмарив скандал.

О Соле міа, сестра Аврори

О Соле міа, сестра Аврори

У родині власників відомого італійського бренду «Труссарді» з’явилася нова спадкоємиця. Минулого четверга модель, телеведуча, співачка й актриса Мішель Хунцикер народила дочку. Батько немовляти — 30–річний Томазо Труссарді, правнук засновника бренду Данте Труссарді й один із чотирьох дітей його сина Ніколо, який змусив один із найпрестижніших італійських будинків моди засяяти по–новому.

Золота весна

Золота весна

Коли за вікном замість бабиного літа — перший сніг, а попереду — кілька місяців зими, яку народні синоптики прогнозують довгою й холодною, саме час подумати... про гардероб на весну й літо. По–перше, тому, що про зимовий одяг думати вже ніколи — його вже доводиться носити. А по–друге, у чотирьох світових столицях моди саме завершилися покази колекцій на сезон весна/літо–2014, тож час підбивати підсумки.

Подвійний удар

Подвійний удар

На відміну від Анджеліни Джолі, чия подвійна мастектомія навесні цього року стала топ–новиною ледве не для всіх світових ЗМІ, американська співачка Анастейша на своєму здоров’ї піаритися не любить.

Бріджит Джонс стане вдовою

Бріджит Джонс стане вдовою

Весела британка Бріджит Джонс, яка потерпає від зайвої ваги і власної незграбності, але при цьому примудряється закохувати в себе найкращих чоловіків, стала улюбленою героїнею для мільйонів жінок в усьому світі.

Вона ще й співає!

Вона ще й співає!

Бразилійка Жизель Бюндхен — яскраве підтвердження того, що суміщати успішну кар’єру з роллю дбайливої матері і дружини цілком можливо. У свої 33 роки Жизель залишається найдорожчою топ–моделлю у світі, що не заважає їй виховувати двох дітей, трирічного Бен­джамена і маленьку Вівіан, якій учора виповнилося дев’ять місяців.

Кокаїн до сцени доведе

Кокаїн до сцени доведе

Відома британська модель Кара Дельвінь таки повторила долю своєї зіркової співвітчизниці Кейт Мосс. Коли Кейт свого часу сфотографували з кокаїном, низка компаній, зокрема одежний бренд H&M, розірвали з нею рекламні контракти. 21–річну Кару навесні також застукали з білим порошком.

Модні гроші

Модні гроші

Незважаючи на декретні відпустки та зменшення обсягів роботи (щоб більше часу проводити з дітьми), бразильська топ–модель Жизель Бюндхен залишається найбільш високооплачуваною манекенницею у світі.

Секрет «янгола»

Секрет «янгола»

Колишня модель бренду жіночої білизни «Вікторіяз сікрет» Кайлі Бісутті впевнено прямує шляхом «ви­правлення». Кайлі, яка 2009 року перемогла на конкурсі «Стань янголом «ВС», брала участь лише в одному шоу компанії та зйомках одного–єдиного каталогу.

Дай, Рефербе, на щастя лапу мені

Фото гарненьких котів завжди розчулюють користувачів інтернету. Але деякі кицьки за цим показником б’ють рекорди. Як повідомляє сайт UPI, знімок пухнастої, яка нібито усміхається, здобув у мережі надзвичайну популярність.