Прощання з джентльменом моди

Прощання з джентльменом моди

Світ моди занурився в жалобу — пішов із життя один із найвидатніших дизайнерів кінця ХХ — початку ХХІ сторіччя, американський кутюр’є домініканського походження Оскар де ла Рента. Його називали одним з останніх «класиків» моди, який творив із любов’ю не лише до мистецтва, а й до своїх клієнток.

Кінець чорно-білого роману

Кінець чорно-білого роману

Німецька топ-модель Хайді Клум та британський співак Сіл здавалися ідеальною парою. Тендітна білявка з ніжною світлою шкірою — і м’язистий чорний велетень із помережаним шрамами (сліди від перенесеної в дитинстві хвороби) мужнім обличчям. Такі несхожі й такі закохані: вони намагалися проводити разом кожну вільну хвилину, розуміли одне одного з напівслова, народили трьох дітей і були люблячими батьками для старшої доньки Клум від боса «Формули-1» Флавіо Бріатторе.

Париж без Путіна

Париж без Путіна

Весняно-літній марафон модних тенденцій добігає кінця — у Парижі завершується головний світовий Тиждень моди на наступний теплий сезон. Одним із центральних показів у рамках Паризького тижня традиційно є демонстрація колекції будинку «Крістіан Діор».

Не в стилі кантрі

Не в стилі кантрі

Якщо британці «іконою стилю» у 2014 році назвали Вікторію Бекхем, то в американців у цій царині — інші кумири. Експерти популярного журналу «Піпл» найбільш стильною з відомих жінок назвали кантрі-співачку Тейлор Свіфт. Саме 24-річна виконавиця очолила рейтинг «Найкраще одягнених жінок-знаменитостей», який днями опублікувало видання.

«Ікона» «для бідних»

«Ікона» «для бідних»

Гуру стилю з нині дизайнерки, а колись — поп-зірки Вікторії Бекхем зазвичай підсміюються. Мовляв, і її власний імідж, і моделі, які вона створює, — суцільний несмак із претензією на стильність, мода для вискочок, які «з грязі в князі», «дівчину можна вивести з села, а село з дівчини — ніколи» й таке інше.

Волелюбна циганщина

Волелюбна циганщина

Для когось літо минуло, а в працівників модної індустрії та найпалкіших шанувальників моди гаряча пора тільки починається. У Нью-Йорку відкрився Тиждень моди, започаткувавши парад модних тенденцій на весну-літо 2015 року, що надалі крокуватиме планетою. За попередніми оцінками фахівців, із березня в моду знову повернеться циганський стиль 1970-х — широкі спідниці, вільні блузи з вузлом на талії, яскраві великі прикраси, сумки тощо.

А Жизелі й байдуже

А Жизелі й байдуже

Бразильській топ-моделі Жизель Бюндхен, здається, можна взагалі нічого не робити — вона все одно залишатиметься найбільш високооплачуваною манекенницею у світі. Уже восьмий рік поспіль довгонога білявка впевнено посідає перше місце у відповідному рейтингу журналу «Форбс», незалежно від того, вагітна вона, перебуває в декреті чи працює з ранку до ночі.

Бабусин спадок

Бабусин спадок

Онука легендарної кінозірки Одрі Хепберн мало схожа на свою видатну бабусю. Емма Феррер — звичайна собі дівчина, яких мільйони. Якби не таке коріння, навряд чи вона б мала шанс коли-небудь з’явитися на обкладинці глянцевого журналу. Але Еммі пощастило, і саме вона стала «обличчям» вересневого номера американського журналу Harper’s Bazaar.

Ласкаво просимо, Мілено!

Ласкаво просимо, Мілено!

Одна з найкрасивіших моделей компанії «Вікторіяз сікрет», білява голландка Даутцен Крус, вдруге стала мамою. «Диво побачило денне світло цього ранку. Ласкаво просимо, Мілено Ме. Мама, тато і старший братик Філлен надзвичайно горді!» — написала 29-річна манекенниця 30 липня у своєму «Інстаграмі» під сімейною фотографією: новонароджена крихітка лежить на руках свого батька Саннері Джеймса, поруч сидить щаслива Даутцен, а трирічний Філлен із захватом роздивляється немовля.

Свято Андреї

У модному світі з’явилася нова перспективна модель. І водночас зник один із найбільш популярних манекенників. Австралійський унікум сербського походження Андрей Пежич, який прославився завдяки своїй андрогінній красі (зовні довгокосий блондин мав вигляд красивої жінки, і лише повністю пласкі груди та кадик видавали в ньому чоловіка), вирішив більше не мучитися із самоідентифікацією.