«Бронзове» диво

«Бронзове» диво

Після того як на першому вогневому рубежі третього етапу естафети в Антхольці Ольга Абрамова заробила три штрафні кола й відкотилася з третього на восьме місце, здалося, що збірна України знову залишиться без нагород Кубка світу. Проте сталося диво, й завдяки вищим силам «синьо-жовті» відіграли серйозне відставання й уперше в сезоні здобули естафетну медаль.

Непіратський стиль

Непіратський стиль

Межа між стильністю й несмаком інколи буває дуже тонкою. Настільки, що навіть фахівці не можуть дійти консенсусу щодо того, віднести, скажімо, сукню якоїсь знаменитості на певному заході до «найбільших успіхів» чи «найбільших провалів» вечора.

Щоб усі боялись і не насміхались?

Щоб усі боялись і не насміхались?

Упродовж наступного року корону «Міс світу» носитиме 22-річна південноафриканська красуня Ролен Стросс. Саме вона здобула перемогу у конкурсі, що відбувся в ніч із неділі на понеділок у Лондоні. Титул першої віце-міс дістався Едіні Кулсар з Угорщини, а третє місце посіла Елізабет Сафріт зі США.

«Янгольські» фантазії

«Янгольські» фантазії

Прекрасні янголи в самій лише спідній білизні — це вже давно не фантазія, а реальність. Принаймні для тих щасливчиків, хто може дозволити собі взяти квитки на одне з найбільш очікуваних модельних шоу року, яке регулярно проводить у грудні компанія з виробництва жіночої білизни «Вікторіяз сікрет».

Не боги рейтинги очолюють

Уже більше трьох років ім’я, а ще більше — зовнішність австралійського актора Кріса Хемсворта змушує пришвидшено битися мільйони дівочих сердець у всьому світі. А все завдяки кіносазі «Тор», де м’язистий блондин із блакитними очима справді виглядає як скандинавський бог.

Хочеш гарне тіло — боксуй!

Хочеш гарне тіло — боксуй!

Теза про те, що успішною топ-моделлю можна бути лише до певного віку, давно і безнадійно застаріла. І дефілювати по подіуму, й тим паче зніматися у модельних фотосесіях можна як у 20, так і в 40, 50 і так далі — аби бажання. Це щоразу доводять своїм прикладом Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон та інші красуні, розквіт модельної кар’єри яких припав на початок 1990-х.

Стать — ніщо, популярність — усе

Стать — ніщо, популярність — усе

Світова модна спільнота активно обговорює новину, яку ще не так давно можна було б вважати сенсаційною. Тепер, щоправда, таким мало кого здивуєш, але в історії концерну L’Oreal це вперше: «обличчям» компанії стала модель Леа Черезо, відома як Леа Т. «Сенсація» полягає в тому, що 33-річна італійка — транссексуал.

Коштовні бюсти

Коштовні бюсти

Однією з найбільш очікуваних подій року для шанувальників красивих моделей (у цьому випадку йдеться не про одяг, а про дівчат, які його демонструють) є шоу компанії з виробництва жіночої білизни «Вікторіяз сікрет». А одним із найочікуваніших моментів самого шоу є поява головної «зірки» показу — унікального «Фентезі бра», бюстгальтера з коштовних каменів, який коштує шалені гроші.

Лінда знову в моді

Лінда знову в моді

Супермодель початку 1990-х Лінда Євангеліста повертається в модельний бізнес. Але не як манекенниця (із когорти тих легендарних топ-моделей досі працює лише Наомі Кемпбелл), а як «тренер». 49-річна канадка погодилася стати суддею і наставницею в австралійському варіанті реаліті-шоу Next Top Model («Наступна топ-модель»).