Знову холостяк

Знову холостяк

Шанувальниці першого українського «Холостяка» Максима Чмерковського, для вас є чудова новина! Серце американського українця знову вільне. Після шести місяців стосунків Макс таки розійшовся з моделлю Кейт Аптон.

Гроші, сцена, дві сім’ї

Гроші, сцена, дві сім’ї

Навіть оголосивши про розлучення, топ–модель Міранда Керр і зірка «Піратів Карибського моря» Орландо Блум залишаються в чудових стосунках. Недарма актор постійно наголошує, що вони — сім’я, незалежно від того, чи живуть під одним дахом.

Йога і сльози

Йога і сльози

Торік йому не вистачило зовсім трохи голосів, щоб очолити рейтинг найсексуальніших чоловіків світу, і першість здобув актор Ченнінг Таттум. Та на цей раз фронтмен групи Maroon 5 Адам Левін уже нікому не дав себе випередити і впевнено здобув титул The Sexiest Man Alive («Найсексуальніший із нині живих чоловіків»), яким щороку відзначає когось із зіркових мужчин журнал «Піпл».

Снігові ангели «Секрету Вікторії»

Снігові ангели «Секрету Вікторії»

У Нью–Йорку відгриміло найочікуваніше модельне шоу року — показ білизни компанії «Вікторіяз сікрет». Показ пройшов «на ура», хоча участь у ньому не змогли взяти одразу кілька провідних «янголів» (саме так називають моделей «ВС», які демонструють спідню білизну, доповнюючи «костюми» крилами за спиною).

Ну й Мегера!

Ну й Мегера!

«Янгольське» шоу компанії «Вікторіяз сікрет», яке традиційно є однією з найяскравіших подій року, цього разу відбудеться одразу без кількох найкрасивіших моделей «ВС». Так, через завершення контракту з брендом не вийде на подіум уже майже колишня дружина Орландо Блума Міранда Керр.

Багатодітна «Попелюшка»

Багатодітна «Попелюшка»

Російська «Попелюшка» Наталія Водянова — не лише одна з найуспішніших топ–моделей світу та організаторка благодійного фонду «Оголені серця», а й чудова мама трьох дітей. А невдовзі в 11–річного Лукаса, семирічної Неви і шестирічного Віктора з’явиться ще один братик або сестричка. Позавчора 31–річна Наташа підтвердила, що вагітна.

Пірат і «янгол» — не пара?

Пірат і «янгол» — не пара?

Завжди прикро чути такі новини, особливо коли йдеться не про «жовті» чутки, а про офіційно підтверджений факт: розпалася ще одна з найкрасивіших зіркових пар. Австралійська топ–модель Міранда Керр і актор Орландо Блум оголосили про розлучення.

Скромний ПРАЙс

Скромний ПРАЙс

Моделінг — відверто жіноча професія. Адже хоч манекенників–чоловіків у цьому бізнесі чимало, і деякі з них вельми успішні, їх імена широкому загалу невідомі. На відміну від супермоделей–жінок, які й популярніші, і заробляють значно більше.

Костюм від Єви

Костюм від Єви

Один із «найгарячіших холостяків у світі» за версією журналу «Піпл», канадський актор Райан Гослінг, іще рік тому обіцяв одружитися з Євою Мендес. Але чомусь не поспішає. Хоча в тому, що Єва полонила його серце справді міцно, сумніватися не випадає — пара разом уже два роки, а для Гослінга така постійність геть не характерна.

«Холостяк» і «пампушка»

«Холостяк» і «пампушка»

Незважаючи на те, що стосунки з переможницею шоу «Холостяк» Сашею Шульгіною в нього не склалися, зірковий американський українець Максим Чмерковський без пари не залишився. Що й не дивно — на чемпіона світу з бальних танців, багаторазового учасника й переможця американського варіанта програми «Танці з зірками» поклала око не одна красуня.