Квіти і птахи з косметики

Квіти і птахи з косметики

Її захоплення почалося під час роботи в школі. Вчителька іноземної мови за фахом, вона мала ще й кілька уроків образотворчого мистецтва. Якось до уроку треба було підготувати малюнок із фруктами, а фарб удома не було. От і вхопила лак для нігтів.

Колекція з німбом

Колекція з німбом

«Кар’єру» колекціонера Олександр Молодий почав ще в дитинстві, коли збирав марки. А вже у свідомому віці захопився графікою та стародруками. Тепер колекціонер «зупинився» на майже невивчених хатніх іконах Чернігівщини XIX століття.

Бренд «Євгенія Міро»

Бренд «Євгенія Міро»

У світі дизайну скоро може не залишитися жодної форми, в якій Євгенія Мірошниченко не втілила б хоч одну зі своїх численних ідей. Вона встигла попрацювати з десятком відомих компаній Великобританії, Італії і Франції, що представляють індустрію моди, аксесуарів та інтер’єру. Її графіка, панно, вітражі, мозаїка, розписи по фарфору, тканини, пап’є–маше виставлялися у багатьох містах Європи та США.

Він пам’ятник воздвиг

Він пам’ятник воздвиг

Навряд чи ще десь у світах, як–то в середмісті Івано–Франківська, так близько «сходяться» два добротні пам’ятники одного автора. Від площі Міцкевича, де у квітні 2012–го встановили першу в Україні бронзову фігуру пластуна з мандрівним наплічником й орлом на захищеній рукавицею правиці, до першої в світі скульптурної композиції «Руська трійця», відкритої в останній день минулого року, не більше ста метрів.

Той, хто пройшов крізь час

Той, хто пройшов крізь час

Олексій Бурнаєв — доцент кафедри фізики та інженерної механіки Львівського національного аграрного університету та відомий у Франції та Швейцарії майстер–годинникар. Загалом змайстрував і відновив 58 монументальних годинників. А вже на Великдень біля міста Комарно, що за півсотні кілометрів від Львова, планують відкрити вежовий годинник, на якому опівдні дверцята відкриватимуться і звідти вилітатиме янгол.

«На вашому обличчі все написано»

«На вашому обличчі все написано»

Рід занять у Леоніда Золіна — надзвичайно рідкісний. Адже він себе позиціонує як автор методики інтегрального лицечитання, яка нині проходить процес патентування. Інакше ще її можна назвати системою візуальної психодіагностики.

«Бутерброд» у стилі ретро

«Бутерброд» у стилі ретро

Два фотокадри, накладені один на один, нагадують картину з кількома реальностями, що здатні викликати сумбур емоцій, але не піддаються логічному поясненню. Саме в такому стилі харків’янин Роман Пятковка створив серію з сорока чотирьох світлин для міжнародного конкурсу Sony World Photograhy Awards, який проходив у Лондоні.

«Подвійне обвиття»

«Подвійне обвиття»

22 жовтня у Маріуполі під час пологів померла 39–річна жінка, яка народжувала четверту дитину. Як стверджував її чоловік, дружину довго тримали у приймальному відділенні, не надаючи допомоги. Нещодавно озвучили офіційну, хоча не остаточну (висновків судмедекспертів ще не було) причину цієї трагедії: у жінки розірвалася черевна аорта.

Шукачка смислів

Шукачка смислів

Інформація про те, що відомий у Києві PR–спеціаліст Поліна Башкіна залишила роботу, щоб знайти свою місію, ошелешила багатьох. Упевнена в собі, цілеспрямована, невичерпно креативна, Поліна завжди була захоплена життям і своєю роботою.

Картини, написані нитками

Картини, написані нитками

Черкащанин Сергій Притула — внучатий племінник українського богатиря Івана Піддубного по його сестрі Мотрині. Та тільки хоч і вдався статурою у свого відомого родича, але прославився тим, що є талановитим майстром народної вишивки. Він самотужки й успішно освоїв портретну вишивку, що є рідкісним явищем, та ще й у чоловічих руках.