Щоб грип не прилип

Щоб грип не прилип

Хоч погода нині й не зовсім зимова, однак небезпека підхопити вірус і застудитися залишається. Адже саме о порі, коли морозу немає або він невеличкий, різні хвороботворні мікроорганізми виходять iз «підпілля». Найбільш небезпечна зимова недуга — грип.

Заборона чи ілюзія?

Заборона чи ілюзія?

Багатьох батьків турбує питання: як зробити, аби син чи донька віддавали перевагу здоровому харчуванню і не надто звикали до смачних, але некорисних ласощів. Насамперед тато і мама самі мають подавати правильний приклад дітлахам, бо ж малюки наслідують дорослих.

...І контроль над емоціями

...І контроль над емоціями

Фурункульоз (запалення волосяного мішечка) — поширене захворювання, здатне спричинити тривалі болісні неприємності. Але йдеться не лише про біль: фурункул провокує ще й естетичні незручності. Великі гнійники на шкірі спотворюють зовнішній вигляд, не дають спокою, визріваючи, а після загоєння часто залишають шрами.

Потанцюймо для здоров’я!

Потанцюймо для здоров’я!

Метаболізм — обмін речовин в організмі — безпосередньо впливає не тільки на фігуру, а й на стан і якість здоров’я. Від нього залежить, як часто людина втомлюється, як швидко й ефективно організм долає недугу — у разі проблеми. А також чи загрожують зайві кілограми і целюлiт.

Солоденького захотілося?

Солоденького захотілося?

Виявляється, вживання солодкої їжі активує частину мозку, яка відповідає за формування епізодичної пам’яті. Такі висновки науковців з університету Джорджії (США) опублікував нещодавно журнал Hippocampus. Учені кажуть, що епізодична пам’ять відіграє важливу роль у контролі харчової поведінки і формуванні смакових звичок.

Казка від тата творить дива

Якщо дитину до сну проводжає батько, читаючи на ніч казку, малюк розвивається більш гармонійним і творчим. Значно більше, ніж якби казку сину чи доньці читала мама... Такого висновку дійшли вчені Гарвардського університету (США).

Солодка ілюзія?

Солодка ілюзія?

Існує думка, що штучні замінники цукру допомагають людині залишатися стрункою. Тож їх часто використовують, готуючи дієтичні страви, додають до чаю та кави. Мовляв: солодко, але не так калорійно.

Недбальство ціною в життя

Спалах поліомієліту на Закарпатті спровокований тим, що суспільство впродовж останнього часу свідомо ігнорує вакцинацію, заявив міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі. Минулого тижня двоє дітей віком 4 роки і 11 місяців захворіли на цю недугу в двох різних населених пунктах області, віддалених між собою на 30 кілометрів.