Кориця — чарівниця

Кориця — чарівниця

Прянощі — річ специфічна і далеко не всім вони до смаку. Однак лікарі-дієтологи постійно нагадують про корисні властивості цих незмінних добавок до їжі, які не тільки поліпшують смак страв, а й здатні лікувати. Скажімо, кориця, яку зазвичай використовуємо для випічки, спроможна боротися з інфекціями не гірше аптечних препаратів.

Готуйтесь дати відсіч негативу

Готуйтесь дати відсіч негативу

У кожного в житті трапляються моменти, коли відчуваєш, буцімто абсолютно не маєш впливу на власне життя. І здається, що ти цілковито наповнений болем, сумом, гнівом і тривогою, образами і ранами, які не гояться. В такі часи будь-яка дрібниця здатна спровокувати нервовий вибух. Як не втратити самоконтролю, не піддатися емоціям?

Мозок... тягнеться до чарки?

Мозок... тягнеться до чарки?

Провівши масштабне дослідження мозкової діяльності підлітків, учені дійшли висновку: передбачити пристрасть людини до алкоголю можна з точністю до 70%. Щоправда, для цього доведеться вивчити цілу низку факторів, зокрема генетику, функціонування мозку і ще близько 40 різних додаткових нюансів.

«Гора цукерок» не трагедія, але…

«Гора цукерок» не трагедія, але…

Привчити дітей до правильного харчування, коли навколо так багато спокусливої смакоти, — непросто. Але що робити, якщо дитина вередує і не хоче їсти здорову їжу? Мати двох доньок і редактор британського журналу Vogue, Калгарі Авансіно на власному досвіді випробувала рецепт залучення дітей до здорового харчування.

Щит без сну втрачає міць

Щит без сну втрачає міць

Лікарі стверджують, що лише 5 відсотків жителів Землі мають міцний імунітет, усі інші так чи інакше відчувають проблеми в роботі захисної системи організму. Чому так відбувається? Серед основних причин цієї тривожної тенденції фахівці називають несприятливу екологічну ситуацію, неповноцінне харчування, дієти, тривале переохолодження, застосування антибіотиків, куріння, зловживання алкоголем.

Смачна терапія

Смачна терапія

Навесні особливо важливо тримати організм у тонусі — допомогти йому подолати наслідки сезонного браку вітамінів і підготуватися до літа. Тому кожен харчовий продукт, який нині вживаємо, має приносити організму користь, покращувати самопочуття і зовнішній вигляд.

Схожі, як... грип і застуда

Схожі, як... грип і застуда

На основі ретельних досліджень науковці й медики підрахували: людина хворіє грипом раз на п’ять років. Просто більшість хворих плутають звичайну застуду з грипом. Дослідники зробили аналіз крові 150 добровольцям різного віку (від 7 до 80 років), аби з’ясувати, як часто насправді людина заражається вірусом грипу.

Не все те миле, що у милі...

Не все те миле, що у милі...

Косметичні та гігієнічні засоби стали невід’ємною частиною нашого повсякдення. Дезодоранти, шампуні, мило, лосьйони є на поличках у кожному домі. Однак ці «блага» цивілізації часом містять небезпечні речовини, які можуть спровокувати серйозні захворювання. Провівши низку досліджень, медики і науковці США дійшли висновку, що найбільш згубні для організму хімічні складники — парабени, ароматизатори і тоул.

Увага — на відтінок

Аналізи сечі в медицині використовують уже багато років, адже ця рідина містить цінну інформацію про самопочуття людини і наявність різних патологій.

Однак, як стверджують лікарі, людина може й сама отримати певну інформацію про власне здоров’я, якщо звертатиме увагу на колір сечі.