Переведіть «стрілки в голові»: як діяльність мозку залежить від часу доби
Медики і науковці простежили цікаву хронологічну особливість функціонування мозку.
Медики і науковці простежили цікаву хронологічну особливість функціонування мозку.
Медова диня — улюблений літній десерт багатьох. Ароматна, солодка, багата на вітаміни — диню корисно включати до сезонного раціону і дорослим, і дітям. Її споживання помічне для здоров’я. Диня стимулює роботу кишечнику — завдяки вмісту клітковини.
Тривожна тенденція: кількість захворювань на рак і серцево-судинні недуги серед чоловіків у віці до 35 років дедалі зростає. На думку лікарів, це пов’язано з темпом життя у великому місті, хронічними стресами, фінансовою кризою.
Неприємне відчуття постійної втоми час від часу турбує багатьох. Восени цей стан може загострюватися з різних причин, найголовніша серед яких — сезонна зміна погоди. Окрім того, кожен iз нас щодня стикається з багатьма факторами, які можуть забирати енергію.
Цією проблемою легковажити небезпечно. Тромбофлебіт — закупорка вени згустком крові з розвитком запалення — вкрай серйозне захворювання.
Осіння погода — нестабільна. То сонце, то дощ і рвучкий вітер. Важко адаптуватися до її змін, непросто «перемикнути» себе на режим постійних холодів. У міжсезоння багатьох із нас починає турбувати апатія, ми втрачаємо енергію, наша працездатність зменшується.
За даними медичної статистики, вірусом герпесу у світі інфіковано майже 90% населення. Фактично кожен знає, як неприємно виглядають і як дошкуляють самопочуттю болісні висипання на губах. Так проявляє себе ця недуга.
Лікарі давно стверджують, що, випиваючи вранці склянку води, ми допомагаємо організму прокинутися. Дієтологи радять пити натщесерце воду, підкислену лимоном, однак не менш корисно додавати у склянку ранкового напою чайну ложечку (або менше) меду.