Троє у фільмі і Тіма

Троє у фільмі і Тіма

У фільмі «Урсус. Кавказький бурий ведмідь» — його виробництво планують завершити у 2016 році, показати на фестивалях у Каннi та Берліні, а вже 2017-го в українських кінотеатрах — розповідатимуть про трьох невдах: грузинського кінорежисера, українського каскадера та американську захисницю диких звірів.

«Вакарчук у спідниці»

Харківська співачка, яка нещодавно виступила у столичному клубі Atlas, має музичне прізвище — Марія Чайковська. Вона народилася у Сумах. Уже має альбоми «Краса 13» та «З тиші». Її хіти: «Вітер», «Десь у Львові», «Дванадцять» та інші. Марія Чайковська має надзвичайно чистий, проникливий голос, шанувальники української музики називають її «Вакарчук у спідниці», а любителі французького звучання порівнюють навіть із Едіт Піаф.

Місяць і містика

Днями в одному зі столичних клубів Анюта Славська та Макс Лоренс розповіли своїм шанувальникам про любов, «якої не було»: презентували кліп на пісню «Лунная дорога». Виконавці мають чималий досвід у музичній сфері і як сольні виконавці, і в роботі з іншими співаками.

Жива натура

Жива натура

У Києві виставкою «Жива натура» Олександра Ройтбурда відкрилася нова галерея «Дукат», яка — за задумом організаторів — поєднуватиме виставковий простір та освітній центр. Презентація виставки стала своєрідним подарунком до дня народження художника, точніше, іменинник дав змогу любителям живопису подивитися свої роботи. «Ми одужуємо.

Парі міського голови

У столиці минулої неділі після реконструкції офіційно відкрили кінотеатр «Жовтень». Варто нагадати, що у жовтні минулого року будівлю підпалили під час сеансу фільму «Літні ночі» з ЛГБТ-програми Sunny Bunny фестивалю «Молодість». Пожежу тоді гасили п’ять годин — і кінотеатр суттєво постраждав, що змусило перервати його роботу на один рік.

Той, хто вдарився головою

Той, хто вдарився головою

Компанії Animagrad.com та FILM.UA анонсували показ у 2017 році мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Звісно, з’явиться осучаснена історія. І це позитивно, адже підростаюче покоління потребує нового і свіжого. А найкраще такий продукт створювати на базі традицій, сплітаючи одне з одним.

Книжковий код

У Музеї книги і друкарства у Києві впродовж чотирьох днів проходив уже VІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів», цього разу присвячений 400-літтю друкарні Києво-Печерської лаври.

Анонімність сучасності

«Сліди пам’яті» — проект Art Managmant, який відкрився нещодавно у столичному Port Hub, пропонує помандрувати слідами міста в площинах особистих інтерпретацій художників Анни Звягінцевої, Тараса Ковача та Олександра Курмаза. Виставка представляє елементи урбаністичних пейзажів: міські об’єкти, знаки, маршрути як фактори впливу на його сучасне життя, як складові одного наративу.

Шоста «машина часу»

У розарії Національного ботанічного саду імені Гришка у вихідні відбувся шостий фестиваль «Ретро-круїз». Чотири активістки: Маріанна Факас, Анастасія Ваганова, Марія Кулікова та Анна Кравченко, які дуже люблять ретро-стиль і музику, запропонували всім охочим «круїз на машині часу», адже, потрапивши у столичний ботсад, відвідувачі опинялися у першій половині двадцятого століття.

Це не партзбори, це — «Джаз Коктебель»

Тринадцятий Міжнародний музичний фестиваль «Джаз Коктебель» у Затоці завершився ще влітку, але його «камбек» відіграли 26-27 вересня у київському Будинку «Майстер Клас». Осіннім київським акордом Koktebel Jazz Festival став окремий фестиваль Voloshin Jazz Weekend — сцена, з якої тринадцять років тому і починався один iз найатмосферніших українських музичний фестивалів просто неба.