Замість опалення — опала

Відкриваючи засідання «генерального штабу виконавчої влади на вулиці Грушевського», Віктор Федорович, як оракул, констатував, що після дострокових виборів в Україні повинна діяти спадкоємність влади і, зокрема, напрацювань чинного уряду можливими наступниками.

Ви, «тьотю», мабуть, з–під морозу

Ви, «тьотю», мабуть, з–під морозу

Лідери Федерації профспілок України, заступники голови ФПУ Сергій Костін та Сергій Українець заявили на прес–конференції про спробу рейдерського захоплення профспілкового майна, і, на жаль, за їхніми словами, виконавцем замовлення є голова ФДМ Валентина Семенюк, котра неодноразово виступала у пресі, в прямих ефірах телебачення, на сайті фонду зi звинуваченнями, нібито ФПУ незаконно володіє державною власністю і розпродує її.
Зокрема, в ефірі радіо «Свобода» соціалістична пані Семенюк пообіцяла, що наступного року від приватизації майна профспілок до бюджету надійдуть «сотні мільярдів гривень із кількома нулями!!!», які профспілки отримали після розпаду СРСР. Під час трансляції шановна Валентина Семенюк сказала, що володіє інформацією про перелік об’єктів, які були передані профспілкам у 1990 році. За її словами, вітчизняні профспілки нині не хочуть проводити інвентаризацію і «світити», куди поділося це майно. «Вони (керівники ФПУ) не з’являються на засіданні робочої групи з цього питання, котра працює у ФДМ. Незважаючи на те, що це треба виконати відповідно до Закону України «Про мораторій на відлучення, яке перебуває у володінні ФПУ» та відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів. І я вимушена їхати до Москви, аби отримати акт передачі майна. Після цього ми оприлюднимо імена і державні об’єкти, які були виведені з–під державного контролю. Федерація користується майном, яке протягом багатьох років утворювалося за рахунок коштів держави, підприємств і трудящих. Проте вона допустила відчуження багатьох об’єктів, і необхідно визначити, чи мала вона право на ці дії. Тим більше, у багатьох випадках це призвело до того, що нові власники оздоровчих та профілактичних закладів позбавили наших громадян можливості отримати путівки за реальними цінами, які б вони могли собі дозволити», – констатувала голова фонду.

Лідер готує нову п’ятирічку

Лідер готує нову п’ятирічку

У Києві відбулася ХVI Міжнародна спеціалізована виставка «Будівництво та архітектура 2007 рік (осінь)». Участь у ній брали сотні будівельних та суміжних із цією галуззю компаній, як вітчизняних, так і закордонних. З найновітнішими технологіями зведення житла, офісів, підприємств, котеджних містечок, будівельною технікою, з сучасними методами будівництва і його інвестуванням, придбанням житла в кредит у будь–якій конфігурації і навіть із тим, де можна вивчитися на будівельника, могли ознайомитися всі, хто відвідав виставку.

Зігріємось думками?

Учорашнє засідання Кабміну Віктор Янукович розпочав зі звіту про роботу, яку напередодні було проведено в Луганській області, а саме в місті Алчевську. «Я хотів би поділитися з вами своїми враженнями і думками. Передовсім, на прикладі цього міста (Алчевська), тих надзвичайних подій, які тут відбулися, ми маємо приклад, як треба гуртом, об’єдавшись, усім гілкам влади і бізнесу розв’язати складну проблему. Пророблено велику роботу і те, що ми тут маємо, повинно стати взірцем для всіх інших регіонів, для всіх міст. Але, безумовно, є недоліки, і їх треба виправити», — отак, без суфлера і папірця, почав висловлювати свої враження і думки Прем’єр.

Підкорювачі Вітряних Гір

Підкорювачі Вітряних Гір

З середини 70–х років минулого століття «Київміськбуд» розпочав зведення житла в так званому спальному районі Києва Виноградар, де географічно розміщені і Вітряні Гори. Тоді новий масив вирізнявся з–поміж подібних новизною у плануванні квартир ...

П’ятки Януковича

П’ятки Януковича

Міністр транспорту та зв’язку Микола Рудьковський, схоже, вкотре потрапив у халепу. Взявши за звичку реагувати на кожну «пожежу» в своєму відомстві випадом у бік Банкової, соціаліст незчувся, як наговорив такого! Після рішення Ради нацбезпеки та оборони, під час засідання якої було проголосовано відсторонити його від займаної посади, пан міністр раптом відчув, що скоро на залізниці станеться чергове НП. Микола Рудьковський не придумав нічого кращого, як розсекретити центральний штаб терористів, які, виявляється, переховуються у секретаріаті Президента.

Рейдерська хмара над «Балкою Середньою»

Виробничо–господарське об’єднання «Металургпром» (Дніпропетровськ) вважає незаконними і неприйнятними спроби депутатів Запорізької облради забрати у ВАТ «Дніпроспецсталь», ВАТ «Запоріжсталь», ВАТ «Запорізький завод феросплавів» і ВАТ «Запорізький алюмінієвий комбінат» полігон шлакових відвалів «Балка Середня».

Де наші магазини, де заводи?

Де наші магазини, де заводи?

Про активи, які мали б належати нашим співвітчизникам, нагадує голова Всеукраїнської громадської організації «Національний комітет боротьби з корупцією» Вадим Чорний. Вимагати компенсації мають право постраждалі від так званої системи споживчої кооперації. Після розпаду Радянського Союзу 1991 року кількість членів кооперації становила понад 12 мільйонів, нині залишилося не більше півтисячі.