«Облиті брудом» за слова не відповідають

Учорашнє засідання Кабміну розпочалося із запізненням. Увесь склад уряду разом із журналістами і представниками секретарiату Президента терпляче чекав появи Прем'єра. Майже через 40 хвилин з'явився Віктор Янукович і відразу з місця заявив, що нині дуже багато негативної інформації про підготовку держави до осінньо-зимового періоду. Ситуація складна, і з нею треба негайно розібратися. Причому так, щоб наступне засідання уряду провести в «прославленому» Алчевську. «Є багато інформації з різних регіонів про жахливий стан, а міністри, котрі відповідають за цей сектор економіки, й у вус не дують. На прикладі підготовки до холодів у цьому місті ми зробимо висновки, яка складається ситуація в інших регіонах», — констатував Віктор Янукович. Цікаво, як на прикладі одного міста можна зробити висновки за всю державу? Залишилися без відповіді раніше озвучені «бравурні слова» ПЕКівських керівників про те, що в газосховищах достатньо власного газу, а на складах — вугілля.

Вугільних «сутенерів» під державний контроль

«Гоніння на господарів копанок ні до чого доброго не приводять. Їхня кількість (копанок) не зменшується. Тіньові схеми реалізації видобутого тут вугілля лише укріплюються. Отже, держава має взяти під свій контроль цей процес», — констатував учора на прес-конференції у столиці Донбасу міністр Вуглепрому.

У графському ставку цвіте лілея

У графському ставку цвіте лілея

Розташований санаторій у мальовничому куточку цього краю, на південному схилі лісистих гір, на висоті понад триста метрів над рівнем моря, у долині ріки Латориця, притоки Тиси в урочищі Берегвар. Саме тут 62 роки тому, після звільнення Закарпаття від німецької окупації, у колишньому замку австрійського графа Шенборна було відкрито першу в області оздоровницю.

На чиїй партії шапка горить

«Останні події навколо Тендерної палати України засвідчують глибоку кризу в питанні державних закупівель. Усі мої спроби як почесного президента цієї установи почати серйозну реформу в сфері організації і проведення «прозорих» тендерів наштовхнулися спочатку на нерозуміння, а потім і на спротив, що не припиняється і понині. Неможливо провести реформи, коли політики живуть вічними чварами і дестабілізують ситуацію в Україні, використовуючи для цього будь-які приводи, включаючи, в тому числі, й проблеми навколо Тендерної палати. За таких умов проводити відкриту і чесну політику мені як почесному президенту в цьому інституті громадянського суспільства стало неможливим», — ідеться у розповсюдженій заяві від імені Раїси Богатирьової на офіційному сайті Партії регіонів.

Гра на «копійках»

Рахункова палата звинуватила Міністерство фінансів України і «Ощадбанк» у неефективному погашенні заборгованості по знецінених радянських грошових вкладах. За результатами аудита боргових операцій і звітності про держборг за минулий рік колегія Рахункової палати дійшла висновку, що використання коштів Державного бюджету, передбачених для погашення цієї заборгованості, у порівнянні з 2005 роком значно погіршилася.

А на киян — плювати

Учора у Київській міській раді відбулося пленарне засідання четвертої сесії п'ятого скликання. Порядок денний, як завжди, нараховував майже сотню питань. Переважна більшість котрих стосувалася земельного «дерибану».

Реформи, як дишло... у Харковi вийшло

Харківська місцева влада має серйозні наміри впровадити екзотичну, за українськими мірками, практику управління місцевим господарством через здавання комунальних підприємств у концесію. Причому свої плани «біло-блакитне» керівництво міськвиконкому у складі голови Михайла Добкіна та секретаря міськради Геннадія Кернеса збирається здійснити, попри всі протести і зауваження місцевої опозиції та громади.

Зловживаєш? Плати штраф

Антимонопольний комітет України визнав зловживання АТ «Укртатнафта» монопольним становищем на загальнодержавному ринку авіаційного пального та оштрафував порушника на 500 тис. гривень. Таке рішення комітет прийняв учора під час відкритого засідання.