«Кольорова» реформа

Вважається, що в Україні безкоштовна медицина. Однак на практиці це не так. Українці офіційно сплачують податки, a не офіційно купують медичні препарати на власне лікування та віддячують лікарям за послуги.

Дипломи вроздріб

Проблема корупції в українському суспільстві залишається гострою не­зважаючи на вагомі законодавчі кроки. Не стали винятком у проявах корупції і освіта, і наука.

ЄвроНЕбачення

ЄвроНЕбачення

Скандал навколо співачки від Росії на Євробачення Юлії Самойлової набирає обертів. Служба безпеки України підготувала рішення про заборону на в’їзд до країни росіянці.

У пошуках ТеБе

Майже два місяці тому члени наглядової ради «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголосили конкурс на посаду глави Суспільного мовлення.

Квітка Джамали

На початку цього року голландська компанія з вирощування тюльпанів StoKolex вивела новий сорт квітки. Назвала його на честь української співачки Джамали.

Зброю не здадуть?

Більше двох місяців триває блокада ОРДЛО активістами. За цей час в Україні ввели надзвичайний стан в енергетиці. На окупованих територіях терористи захопили підприємства Ріната Ахметова.

Водограй таланту

Водограй таланту

Зірка українського композитора, поета і співака Володимира Івасюка згасла 38 років тому. А тепер у Києві відкрили меморіальну дошку видатному українцю. Подію приурочили до дня його народження.

Михайло Поплавський: «Українська пісня — це генетичний код нації»

Михайло Поплавський: «Українська пісня — це генетичний код нації»

Днями українські телеглядачі зможуть побачити гала-концерт та нагородження переможців загальнонаціонального проекту «Українська пісня року», що відбувалися у Варшаві.