Іванова вершина: хлопець на інвалідному візку підкорив Говерлу

Іванова вершина: хлопець на інвалідному візку підкорив Говерлу

Команда проекту здійснення мрій On 3 wheels iз Львівщини здійснила особливе сходження на гору Говерлу. У складі групи на найвищу точку України піднявся хло­пець із ДЦП Іван Маслюк.

Теги: Україна

Перший український супутник «Либідь» відправлять в космос у грудні 2017-го

Запуск першого українського супутника «Либідь» неодноразово відкладали. Реалізація проекту була під загрозою зриву через анексію Криму. Тоді українська сторона втратила залучену в проекті наземну інфраструктуру. Цей форс-мажор Україна подолала.

Теги: наука

Світовий банк підтримав проект пенсійної реформи в Україні

Нову пенсійну реформу український уряд розробляв спільно з фахівцями українських міністерств, Світового банку та МВФ. Реформа повинна запрацювати вже y січні наступного року. Вона включатиме новий перелік варіантів виходу на пенсію з ширшим діапазоном пенсійного віку порівняно з нинішнім.

Теги: Економіка

Окупанти крадуть: у Севастополі міноборони РФ претендує на 867 земельних ділянок

В окупованому Криму в місцевих жителів забирають земельні ділянки. Керманич півострова Сергій Аксьонов запропонував припинити права власності на земельні ділянки, які надали в користування «за часів України».

Теги: Крим, Росія

Як тебе захистити? У Києві активісти протестують проти незаконної забудови міста

За останні десятки років українська столиця переживає нелегкі архітектурні часи. І історична частина міста, і спальні райони забудовуються хаотично та навіть не зовсім цивілізовано. Місто втрачає своє красиве архітектурне обличчя. Біля старих будинків височіють сучасні багатоповерхівки.

Теги: Київ

Точну кількість зниклих без вісти в зоні АТО не знає ніхто — Геращенко

За три роки бойових дій на сході країни додому не повернулися тисячі захисників. Одні загинули на полі бою, інші — зникли безвісти. Щодо останніх, то й досі залишається невідомим — загинули вони чи перебувають у полоні бойовиків.

Теги: АТО, Донбас