1096 днів опору

1096 днів опору

Із синьо-жовтими стягами та блакитними полотнищами з тамгами в неділю на столичному майдані Незалежності зібралися сотні активістів. Вони взяли участь y марші солідарності з кримськотатарським народом.

Командира київських спецпризначенців підозрюють у привласненні 6 млн гривень

Столична прокуратура підозрює командира полку поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції у Києві y привласненні державних грошей.

Суд зобов’язав ГПУ розслідувати порушення при обранні керівництва Держбюро розслідувань

Ще y грудні минулого року депутат Мустафа Найєм підготував запит про кримінальне правопорушення проти двох членів Державного бюро розслідувань.

Облави агресора: у Києві відбудеться марш Солідарності з українським Кримом

Минуло три роки з моменту анексії Криму сусідньою державою. За цей час узаконити цей акт Росії так і не вдалося. Утім вона почуває себе там повноправним господарем.

Теги: Київ, Крим

В анексованому Криму англійці збираються разом із росіянами проводити археологічні розкопки

В окупованому Криму без української згоди планують розпочати розкопки за участі британських та російських археологів. Проект пов'язаний із подіями Кримської війни 1853—1856 років.

Теги: Крим, Росія

Кредит — у воду

Шість років українські чиновники розкрадали кредит Світового банку. Йдеться про кошти, які виділяли Україні в 2007-2013 роках для реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури» у кількох областях України.

«Беркутівці» удачі

Три роки минає з моменту розстрілів майданівців, які брали участь y Революції гідності. Утім усі винні й досі не покарані. Ба, більше — деяких підозрюваних випускають з-під варти.

Він удома

У неділю у Києві перепоховали останки українського письменника Олександра Олеся (Кандиби) та його дружини Віри. Нагадаємо, їхній прах на початку місяця було примусово ексгумовано в Празі.