У Києві відкриють Музей монументальної пропаганди Радянського Союзу

Минає друга річниця з моменту, відколи країну декомунізували. З вулиць українських міст зникли радянські назви, а на карті України вже не знайти населеного пункту, названого на честь комуністичних лідерів.

Кремль розмістив в окупованому Криму шість ядерних боєголовок — Джемілєв

Практично з моменту окупації українського Криму Росією експерти заговорили про розміщення на півострові ракетних комплексів та ракет, які дозволяють нести снаряди з ядерною «начинкою».

Теги: Крим, Росія

Без «Вконтактє» та «Однокласники»: що думають українці про заборону російських соцмереж

Як відомо, Президент Порошенко розширив санкції відносно Росії. Своїм указом він ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Код нації: у Києві відкрилася виставка вишиванок

Код нації: у Києві відкрилася виставка вишиванок

Учора в Україні та у шістдесяти інших країнах світу відбувся Всесвітній день вишиванки. Спеціально до цього свята у Національному музеї історії України презентували виставку «Естетика символу: жіноча сорочка».

Теги: Культура

Український стартап Grammarly отримав 110 мільйонів доларів інвестицій

Українська IT-компанія Grammarly у рамках раунду фінансування залучила 110 мільйонів доларів інвестицій, що стало першим публічним раундом восьмирічного стартапу. Інвесторами виступили компанії General Catalyst, IVP і Spark Capital.

Теги: Економіка

Благодійники збирають гроші на принтер, який друкуватиме книги для незрячих

Офіційно в Україні зареєстровано понад 50 тисяч осіб iз вадами зору. Неофіційна статистика свідчить, що таких людей удвічі більше. Серед зареєстрованих осіб, які мають проблеми з зором, понад 10 тисяч — діти.

Час євроспівів: Джамала виступить на цьогорічному «Євробаченні» тричі

Час євроспівів: Джамала виступить на цьогорічному «Євробаченні» тричі

Українська столиця на всі сто відсотків готова прийняти у себе музичний конкурс, каже мер столиці Віталій Кличко. Міжнародний виставковий центр, де відбуватимуться концерти «Євробачення», вже активно працює.

Уряд збільшив прожитковий мінімум на 80 гривень, але зменшив розмір субсидій

Уряд збільшив прожитковий мінімум на 80 гривень, але зменшив розмір субсидій

Від початку травня в Україні збільшили прожитковий мінімум на 80 гривень. Відтепер соціальні виплати для працездатних осіб становитимуть 1684 гривень. Для непрацездатних осіб — 1312 гривень.

Теги: Економіка