Королева серед Попелюшок

На всесвітньому конкурсі краси «Сіндерелла» (Попелюшка), який проходив у американському Лас-Вегасі, засвітилася ще одна українська зірочка. Дев'ятирічна жителька закарпатського обласного центру Габріела Довганич здобула титул «Міні-міс Чарівність» у своїй віковій категорії, випередивши близько 80 учасниць із різних куточків планети. Красуня з Ужгорода, як і більшість «міс», отримала кубок, стрічку та грошову премію.

Хіба ж це манікюр?

У голландському місті Венло незабаром з'явиться перший у світі спеціалізований центр для тих, хто хоче позбутися звички гризти нігті. Офіційне відкриття установи відбудеться вже в наступному місяці, повідомляють «Медновини». Фахівці центру запевняють, що повністю позбутися цієї негігієнічної та малоестетичної звички пацієнти зможуть протягом чотирьох тижнів перебування під наглядом медиків. Лікування буде проводитися за спеціальною методикою, розробленою директором майбутнього центру Аленом-Раймондом Ван Аббе.

«Жіноча осінь» з димком

«Жіноча осінь» з димком

Жінки, які постійно палять, ризикують не лише погіршити стан власних кровоносних судин, серця та легень, збільшити ризик захворювання на рак, бронхіальну астму, але й отримати «бонус» у вигляді жовтих зубів, несвіжого дихання, нездорового кольору обличчя і грубого прокуреного голосу. Як розповів «УМ» координатор коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» Костянтин Красовський, шкіра, яка відчуває нестачу кисню через паління, стає сухою і сірою, а також може набути жовтогарячих, пурпурних або червоних тонів. Що в будь-якому випадку не робить жінку привабливою...

Такої дитини краще не мати!

Інцидент, який стався під час святкування кінця навчального року в американському місті Індіанаполіс (штат Індіана), може дорого коштувати викладачам навчального закладу. Як повідомляє сайт KNBC.com, учителі, забувши про покликання сіяти «розумне, добре, вічне», не вигадали нічого кращого, аніж вручити шестикласникові Метту Сімсу диплом зі словами «Такої дитини краще не мати».

Ганьба «бухарикам»!

Ганьба «бухарикам»!

Наведені вище слова не є грубим «наїздом» на досить відому (а колись — навіть дуже могутню) політичну систему. Ці римовані рядки мають зовсім іншу мету — далеку від політики і близьку до охорони нашого з вами здоров'я, пропитого, прокуреного, але від того не менш цінного для кожного українця. Словами про «совєтів» закінчується нова пісня вінницької групи ТІК — «нетленка» під назвою «АЛКО голізм», радіопрем'єра якої відбулася минулого тижня. В українському радіопросторі не щодня можна почути пісню з такою назвою. Але музиканти ризикнули і вирішили віддати її в ефір. Хтось же має починати антипропаганду горілки в музичному просторі...

Нещасна, бо худа

Нещасна, бо худа

Останнім часом навіть ті жінки, які не мають особливих проблем із фігурою, полюбляють сидіти на дієті — бо це модно, популярно і, як запевняють усілякі зірки, надзвичайно корисно для здоров'я. Про вражаючі результати низьковуглеводних дієт (їх ще називають білковими) говорять усі, кому не ліньки. Мовляв, варто лише обмежити споживання вуглеводної їжі й перейти на білки (м'ясо, рибу, сири тощо), як зайві кілограми зникнуть без сліду. А факт, що такі дієти досить важко переносити i вони можуть спричинити багато побічних ефектів, чомусь сором'язливо замовчується...

Романтична залізяка

На сучасних заводах штампують не лише роботів-санітарів, які виносять з поля бою поранених солдатів, роботів-лікарів, які оперують пацієнтів, чи дітей-андроїдів, які просяться на руки і граються в хованки. Побувавши в руках провідних учених, машина може стати навіть центральною фігурою на весіллі. Як повідомляє інтернет-ресурс «Делфі», минулими вихідними у місті Течжон (за 130 кілометрів від столиці Кореї— Сеула) робот на ймення Тіро став тамадою на весіллі корейського інженера Соку Гйон - Дже.

Не їздіть мені по вухах!

Останніми роками у пасажирів маршруток, трамваїв, тролейбусів та метро з'явилася нова «забавка». До традиційного падіння групи пасажирів на одного під час раптової зупинки та ритмічного тупцювання по чужих ногах під час руху додалося мобільне «завантаження» салону. З чужих розмов по телефону пасажир може дізнатися, що чиясь кицька третій день не може сходити в туалет, що якийсь хлопець зраджує своїй дівчині з Люсею, Дусею і навіть Васею, а якась жінка просто вмирає, так хоче зустрітися зі своїм «солоденьким негідником»...

Жироварка

Жироварка

Англійські дослідники, які вивчають розвиток світової епідемії ожиріння, дійшли висновку, що в стрімкому погладшанні людства винні, зокрема, електронні «блага цивілізації». Професор із Великобританії Джейн Уордл відзначила, що початок масового ожиріння серед європейців і американців збігається з часом появи мікрохвильових печей і продуктів швидкого готування. Як повідомляє «Медікінформ», цю теорію вчені обговорювали на науковому з'їзді в Челтенхемі.

Вам подушку пробивати?

Запровадивши три місяці тому новий порядок оплати постільної білизни, «Укрзалізниця» майже вдвічі збільшила свої доходи від «простирадлового» бізнесу. Працівники прес-служби компанії-перевізника пояснюють цей факт тим, що до першого березня значна частина цих коштів перебувала в тіні. Недобросовісні провідники нерідко видавали пасажирам використану постіль, а гроші за другу «ходку» білизни клали собі до кишені. Коли ж пасажири почали повально купувати талончики на постіль у касах, провідники залишилися без свого нелегального приробітку, а прибутки «Укрзалізниці» зросли.