Бої за Шухевича: назва стадіону Тернополя спричинила міжнародний скандал

Бої за Шухевича: назва стадіону Тернополя спричинила міжнародний скандал

Одним iз рішень останньої сесії Тернопільської міської ради було присвоєння головному стадіону обласного центру імені легендарного головнокомандувача Української повстанської амії Романа Шухевича.

Болючий експеримент: читачі та газетярі шести областей потерпають від свавілля Укрпошти

Про експеримент Укрпошти щодо впровадження в селах так званих пересувних поштових відділень замість стаціонарних та те, як це вдарило по розповсюдженню преси у сільській місцевості, «Україна молода» вже писала.

Теги: ЗМІ

Ювілей Галицької асамблеї: депутати Тернопільської райради звернулися до голів громад

На сесії Тернопільської районної ради прийнято звернення до голів територіальних громад району щодо підтримання Декларації про державний суверенітет України, як одного з етапів суверенізації України з нагоди 30-річчя Галицької асамблеї та Всеукраїнського республіканського референдуму.

Він рятував від COVID-19 і сам став його жертвою: лікар Іван Венжинович посмертно отримав особливу нагороду

В Українському католицькому університеті ввосьме відбулася церемонія вручення особливої нагороди за моральне, духовне та етичне лідерство «Світло справедливості» (цьогоріч, як повідомляє сайт закладу, лауреатів обирали з-поміж представників медичної сфери).

У Тернополі фермерів навчають, як продавати онлайн и залучати інвестиції

У Тернополі навчають фермерів восьми областей з ефективного ведення онлайн-продажів та залучення державних і донорських ресурсів.

Голодні, в холоді і бруді: на Тернопільщині мати залишила немовлят напризволящі

Співробітники служби у справах дітей Бережанської міської ради разом iз правоохоронцями виявили в холодному та брудному приміщенні без батьківського догляду, без їжі і майже без одягу двох маленьких хлопчиків (одного та двох років).

Музичний центр «Камертон» вирушить по сільських школах Тернопілля

Музичний центр «Камертон» вирушить по сільських школах Тернопілля

Про приватний музей автентичних музичних інструментів «Камертон», що в селі Ішків Козівського району Тернопільщини, «УМ» раніше вже розповідала.

Казковий рекордсмен: уже третє покоління тернополян розважає один і той самий Дід Мороз

Казковий рекордсмен: уже третє покоління тернополян розважає один і той самий Дід Мороз

Ще в 2014-му одного з найпопулярніших акторів Тернопільського обласного академічного драмтеатру імені Т. Шевченка, його ветерана Михайла Безпалька було внесено до Національного реєстру рекордів України як особу, що провела найбільше новорічних свят у ролі Діда Мороза.

Тернопільщина виявилася областю з найнижчим рівнем інформаційної гігієни в Україні

За результатами дослідження, проведеного активістами просвітницького проєкту «Як не стати овочем» (детальніше з ним можна ознайомитись на однойменній сторінці у «Фейсбуцi»), Тернопільщина виявилася областю з найнижчим рівнем інформаційної гігієни.