Осічка Криворучка

Маючи на командній першості світу третій номер посіву — відповідно до рейтингових показників гравців, збірна України зрештою й здобула «бронзу». Вирішальною стала позавчорашня поразка «синьо–жовтих» росіянам. Це був матч, у якому, власне, й визначилася доля золотих нагород.

Двері Європи відчинені досі

Двері Європи відчинені досі

Позавчора ввечері Президент Віктор Янукович уперше після «чорного четверга» 21 листопада, коли Кабмін несподівано ухвалив рішення про «паузу» в євроінтеграційному русі України, вийшов на люди й зробив заяву з приводу зовнішньополітичного вектора держави.

«Дедлайн» минув. Надія ще є

«Дедлайн» минув. Надія ще є

У «вирішальний» день, як пафосно називали 7 листопада політичні оглядачі, принаймні до вечора Верховна Рада так нічого вирішити й не змогла. Часу до Вільнюського саміту залишається все менше, але замість ухвалювати закони, необхідні для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, політики вчора загрузли в тривалих консультаціях.

Затишшя перед «революцією»

Затишшя перед «революцією»

Учорашнє засідання ВР було своєрідною «передишкою» перед «червоним днем календаря» 7 листопада. Так збіглося, що саме цього дня, в четвер, парламент має прийняти (або провалити) основний законопроект із «євроінтеграційного пакету», який визначить подальшу долю ув’язненої Юлії Тимошенко і, можливо, асоціації України з ЄС.

У Вільнюсі — граблі Бухареста?

Подібне Україна вже проходила. У 2008 році на саміті НАТО в Бухаресті очікувалося надання нашій країні Плану дій щодо членства в Альянсі, але спершу підписання угоди відклалося на півроку, а потім перетворилося на позачасову перспективу.

Юля виходить — вони бояться?

Юля виходить — вони бояться?

Учорашнє пленарне засідання Верховної Ради почалося з повідомлення Голови парламенту Володимира Рибака про виключення зі складу фракції «Батьківщина» ще двох нардепів, колишніх «фронтовиків» Арсенія Яценюка — Андрія Павелка та Леоніда Сергієнка.

Чотири години побачення

Чотири години побачення

З оперативністю, що наштовхує на певні підозри, дала вчора Державна пенітенціарна служба дозвіл на проведення побачення Юлії Тимошенко з лідерами фракції «Батьківщина» в харківській лікарні «Укрзалізниці». Раніше тюремники багато разів не допускали до засудженої Тимошенко не лише нардепів–соратників, а й представників Євросоюзу та навіть дочку.

Коса на камінь і газ

Коса на камінь і газ

Попри опір опозиції та громадськості, засідання Київської міської ради, термін повноважень якої сплив ще 2 червня, вчора знову відбулося. Поки депутати від більшості в сесійній залі приймали зміни до бюджету–2013 та голосували за інші грошові питання, зовні, на Хрещатику, відбувалися жорстокі сутички між опозиціонерами та посиленими загонами «Беркута».