Хау ду ю спік інгліш?

Англійська мова є найпоширенішою в Євросоюзі — в сенсі її вивчення та володіння як іноземною. Як повідомляє сайт «Смак подорожника», такі дані наведено в останньому звіті Євростату. Відповідне дослідження статистична організація Єврокомісії, як і щороку, оприлюднила з нагоди Європейського дня мов (його відзначають 26 вересня).

Кримські тай–брейки

Кримські тай–брейки

Десята зустріч лідерів у рамках «Ялтинської європейської стратегії», яку щороку збирає на ПБК зять Леоніда Кучми, олігарх Віктор Пінчук, стала цікавішою і жвавішою, ніж попередня. Час зараз такий: Україна опинилася в центрі уваги Європи з огляду на «торговельну війну» з Росією та близькість підписання Угоди про асоціацію.

Народження нової зірки чи катюзі по заслузі?

АПозбавлення Ігоря Маркова статусу народного депутата Вищим адмінсудом України спричинило скандал не лише в середовищі «регіоналів». «Абсолютно вся фракція Партії регіонів у парламенті тримається винятково на страху. Когось лякають позбавленням мандата, когось — позбавленням бізнесу, до когось знаходять інші підходи.

Казус плебісциту

Казус плебісциту

Провівши минулої неділі збори щодо ініціювання референдуму про вступ України до Митного союзу, комуністи надалі планують збирати підписи громадян для організації плебісциту. «УМ» спробувала розібратися, яку вагу для політичного майбутнього України має це зібрання, чи справді може воно зашкодити підписанню Угоди про асоціацію з ЄС і хто стоїть за спиною КПУ.

Похолодання за англійським алфавітом

Похолодання за англійським алфавітом

По різних кутках столу розсадили вчора Володимира Путіна та Барака Обаму на саміті «Великої двадцятки», який почався в передмісті Петербурга — селищі Стрєльня на березі Фінської затоки. Це свідчить про напруження у стосунках Росії та США, яке не спадає.

40 багнетів у спину Януковича

40 багнетів у спину Януковича

«У Партії регіонів російська колона зчинила заколот. Лідери заколотників — Шуфрич, Царьов та інші. Всього близько 40 багнетів. Як сказав Томенко, це ті, хто служить не Януковичу і тим більше не Україні, а Путіну та Росії.

«Шаріте» напоготові

«Шаріте» напоготові

У берлінській клініці «Шаріте» готують палату для Юлії Тимошенко. Про це позавчора повідомила «Німецька хвиля» з посиланням на джерела у медичних колах столиці ФРН. Ідеться про спеціальний центр клініки в районі Тегель, де лікують у тому числі і відомих пацієнтів.

Українські дні в Брюсселі

Українські дні в Брюсселі

У Брюсселі — «українські дні». Позавчора Єврокомісію відвідав секретар Ради нацбезпеки й оборони Андрій Клюєв, сьогодні в Європарламенті гостюють лідери опозиції Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок, а вчора Комітет з питань іноземних справ ЄП розглядав ситуацію в Україні й політичні наслідки російської торговельної політики у відношенні Києва.

Ведмеді й Медведчук

Ведмеді й Медведчук

«О комплексе мер по вовлечению Украины в евразийский интеграционный процесс» — величезний документ, здобутий у кулуарах російської і проросійської влади, оприлюднив наприкінці минулого тижня сайт «Дзеркало тижня».