Зірковий тандем

Зірковий тандем

Оскароносних Ніколь Кідман і Джулію Робертс можна побачити разом — у новому американському фільмі «Секрет в їхніх очах», який віднедавна показують в Україні у кінотеатрах. Творці стрічки зробили ставку саме на акторський склад відомих зірок першої величини.

Жінка і дівчина Бонда

Жінка і дівчина Бонда

Чергову картину про пригоди красунчика Джеймса Бонда, що вийшла в прокат в Україні минулого тижня, хтось вихваляє, хтось — ганить, але всі дивляться. Двадцять четверте явлення глядачам у «007: Спектр», безперечно, красиве й заворожуюче: фестиваль у Мехіко, заворожуючі види вічного Риму і дорогі машини, красива білизна на жінці Бонда, яку грає 51-річна італійка Моніка Белуччі (в інтерв’ю сама просила так себе називати)...

І на Марсі картопля росте

І на Марсі картопля росте

Справжнє свято наближається для любителів якісної фантастики і тонкого гумору. Неймовірні пейзажі Всесвіту, космічні кораблі, в яких плавно переміщаються космонавти, скафандри, суперсучасний центр управління американського НАСА й Китайського агентства з вивчення космосу — все це можна побачити у фільмі «Марсіанин», який цього тижня виходить у прокат в Україні.

Страшна краса вершин

Страшна краса вершин

«Краще гір можуть буть лише гори», — співав Володимир Висоцький. Неймовірну красу однієї з найвищих вершин світу — Евертесту (тібетська назва Джомолунгма) показали творці нового однойменного фільму, який цього тижня виходить в Україні у широкий прокат.

Переслідує «Пекло»

Переслідує «Пекло»

Переважно в юності безапеляційно віриш у перемогу добра над злом, бездумно кидаєшся на порятунок друзів і здатен здолати нездоланне. Такий максималізм — риса головних героїв американського трилера «Той, що біжить в лабіринті: Випробування вогнем» (режисер Уес Болл), який завтра виходить у прокат в Україні.

Суперкоманда з комікса

За сюжетом нового фільму «Фантастична четвірка», який вийшов у прокат в Україні, становлення і шлях до успіху технічних генії на різноманітних юнацьких конкурсах натикаються на нерозуміння. Але раптово там може з’явитися представник приватної корпорації — і розумним головам створять усі умови для створення унікального телепорту для запуску мавпочки на незвідану планету Зеро.

Паперові міста і люди

Якщо цікаво, як живуть і поводяться випускники американських шкіл, не пропустіть детективну мелодраму «Паперові міста», що виходить у прокат цього тижня. Герої стрічки, що має вікове обмеження для дітей до12 років, — 18-літні молоді люди, які готуються до випускного. Правильний Квентін Джейкобсен ще з дитинства закохався у грайливу непосиду Марго Рот Шпігельман, яка вже кілька разів залишала без попередження дім з батьками: то мандрувала з цирком, то з рок-гуртом.

«Старий» і нові роботи-вбивці

«Старий» і нові роботи-вбивці

Недалеке майбутнє, 2029 рік. Комп’ютерна програма «Скайнет», відлік до запуску якої ще недавно нагадував усезагальну ейфорію, знищила три мільярди людей. На Землі роботи, що мають людську подобу, облаштували для уцілілих концтабори. Але є група спротиву, яку очолює відважний Джон Коннор (Джейсон Кларк).

Печалька й Радка обнялися

Печалька й Радка обнялися

Усе починається з того, що народжується маленька дівчинка Райлі. Найперша емоція, що виникає, — це радість. Але дуже швидко з’являються і печаль, страх, відраза та навіть гнів. Як окремі кумедні персонажі всі ці емоції в анімаційному фільмі «Думками навиворіт», який виходить у прокат, поселяються в Головному центрі управління.

Динозаври повертаються

Динозаври повертаються

Франшиза оскароносного Стівена Спілберга «Світ Юрського періоду» (оригінальна назва Jurassic World) відучора в Україні — на великих екранах. Із 1993 року — це вже четверта історія про динозаврів. Її появи глядач чекав понад десятиріччя. А творці зсунули навіть раніше проанонсовану на минулий рік прем’єру. Лише у квітні 2014-го почали знімати на Гаваях варіант, який влаштував усіх у творчій команді. Режисер і головний сценарист фільму — Колін Тревороу, якому Спілберг вирішив передати управління проектом.