Надія Матвєєва: Видаємо ексклюзив для жіночої аудиторії

Надія Матвєєва: Видаємо ексклюзив для жіночої аудиторії

Це нашим бабусям пару десятків років тому доводилося упродовж місяця чекати на улюблений жіночий журнал, щоб почитати, як спекти новий пиріг, яку маску для обличчя корисно зробити взимку і як ефективно поговорити із сином–підлітком.

Ігор Кондратюк: Отримую задоволення від пісенної гри з простими людьми

Ігор Кондратюк: Отримую задоволення від пісенної гри з простими людьми

Протриматися в ефірі, нехай і різних каналів, півтора десятка років — це для українського телебачення один iз рекордів. Саме стільки минуло днями, відколи глядачі побачили перший випуск «Караоке на Майдані». Ми говоримо з ведучим і автором проекту Ігорем Кондратюком.

Не один удома

Не один удома

Традицію зустрічати новорічні свята перед екраном телевізора можуть зламати лише непереборне бажання бути активним, незважаючи на пору року і час доби, а ще достатня кількість грошей для реалізації грандіозних ідей. Оскільки всього цього поки що немає щонайменше у двох третин українців, актуальним лишається конвент, який приготували вітчизняні телеканали глядачам до ялинки.

Осінні соняшники

Осінні соняшники

Львів’янка Ольга Ганущак — досвідчений знавець пекарського мистецтва, майстер виробничого навчання Львiвського професiйного лiцею харчових технологій, хранителька традицій української випічки. Широкому загалу пані Ольга — як член журі — стала відома завдяки телепроекту «Великий пекарський турнір» на одному з загальнонаціональних каналів.

Зірки і хористи

Восени любителі співочих талант–шоу матимуть змогу дивитися на каналi «1+1» «Битву хорів» — українську версію популярного формату Clash of the Choirs, який дебютував на американському каналі NBC у 2007 році.

Вечеря для президентів, обід — для вас

Вечеря для президентів, обід — для вас

Кулінарними телепрограмами зараз нікого не здивуєш: їх на окремих вітчизняних каналах по кілька. Проект вихідного дня «Готуй!» на «Новому каналі» з’явився зовсім недавно. І здається, на українському ТВ з’явився свій Джеймі Олівер чи Гордон Рамзі.