Не для фанатиків віри

Не для фанатиків віри

Назва нового фільму режисера Кевіна Рейнолдса, що вийшов у прокат в Україні, говорить сама за себе — «Воскресіння». Ця стрічка про розп’яття 33 року від Різдва Христового і перші дні після розправи з месією, що подарував надію на спасіння через віру і любов.

Коли Балу любить мед

Коли Балу любить мед

«Ми з повагою поставилися до твору Кіплінга з його майже міфічними історіями, додавши у фільм більше напруги, — так характеризує свою стрічку «Книга джунглів», яка цього тижня виходить у прокат в Україні, режисер Джон Фавро.

Сміятися з леді-боса

Сміятися з леді-боса

Навіть якщо комедії не ваш улюблений кіножанр, варто подивитися на неперевершений талант однієї з найсмішніших сучасних коміків — американської акторки Меліси Маккарті у новій стрічці «Леді бос», що цього тижня виходить у прокат в Україні.

Пригоди на Місяці

Пригоди на Місяці

Із космодрому на мисі Канаверал у середу успішно стартувала ракета-носій Atlas V з кораблем Cygnus, що має доставити на МКС понад 3,5 тонни вантажу (провіант, предмети першої необхідності та матеріали для наукових експериментів), а в Україні відучора у кінотеатрах показують мультик «Космічна місія».

Крутихвіст і оптимістка

Крутихвіст і оптимістка

Цього тижня у прокат виходить 55-й повнометражний анімаційний фільм Disney — студії з понад 90-річною історією. У «Зоотрополісі» режисери Байрон Говард, Річ Мур та Джаред Буш намагаються вибудувати ідеальний сучасний світ для щасливого співіснування тварин аж 64 різних видів, показуючи не без гумору й іронії, яким непростим є шлях до такої благородної мети.

Іронія моди

Іронія моди

Про супермодель Дерека Зуландера шанувальники американських комедій знають уже давненько. Із 2001 року мали змогу дивитися Zoolander — «Зразкового самця». У широкий прокат вийшла друга частина пародіювання світу моди й стьобу з модників, в яку додали детективності. Усе починається з того, що почали гинути знаменитості.

Боги повертаються

Боги повертаються

На великі екрани виходить американська стрічка «Боги Єгипту». Картина режисерів Метта Сазама і Берка Шарплесса, бюджет якої сягнув 140 млн. дол., розповідає про раніше мирне й процвітаюче Єгипетське царство, яке занурилося у хаос.

Біль народу і Джамали

Біль народу і Джамали

У національному відбірковому змаганні серед охочих цьогоріч потрапити на «Євробачення» перемогла Джамала з піснею про трагедію кримськотатарського народу «1944». Сильний голос і відтворена словами й музикою історія власної родини співачки та всього кримськотатарського народу, депортованого Сталіним з півострова наприкінці Другої світової війни, зібрали максимальні 6 балів від глядачів та 5 — від суддів.

Запорожець за Москва-рікою

У неділю цього тижня стане відомо, хто ж поїде від України до Швеції на цьогорічне Євробачення. Претендентами після двох півфіналів національного пісенного конкурсу стали Джамала, Андрій Запорожець — SunSay, НеAнгели, Pur:Pur, The Hardkiss i Brunettes Shoot Blondes.