Агонії негоди
У ніч із неділі на понеділок вже друге за останні два тижні внаслідок несприятливих погодних умов відбулося знеструмлення 300 населених пунктів у шести областях. «Найбільше постраждала Хмельницька область, де знеструмлено 179 населених пунктів. Аналогічна ситуація в Чернівецькій області (53), Вінницькій (38), Київській (20), Тернопільській (7) та Житомирській (3) областях. Наразі над відновленням енергопостачання у всіх постраждалих регіонах посилено працюють працівники обленерго.