За «прославляння бандерівців»
Кремль позбувся останнього найбільш масштабного оплоту наших співвітчизників, які проживають на території Російської Федерації. Так, днями Верховний суд РФ ухвалив рішення про ліквідацію Об’єднання українців Росії (ОУР) — організацію, яка мала представництва у більшості регіонів країни. Таким чином, Феміда задовольнила позов Міністерства юстиції РФ, яке наполягало на закритті організації з 20–річною історією формально через те, що її лідер Валерій Семененко нібито в період тимчасового припинення ОУР виступав від її імені в російських засобах масової інформації. Попри незгоду захисників суддя Верховного суду Російської Федерації Микола Романенков оголосив про ліквідацію Об’єднання українців.