Друге засідання Черкаського обласного апеляційного суду у справі тещі одіозного «регіонала», співавтора законопроекту «Про засади державної мовної політики» Вадима Колесніченка, призначено на 21 серпня. Про це «Україні молодій» повідомив представник постраждалої сторони «нашатирного скандалу» — виховательки Галини Хрущ — Іван Морщавка. «Суд, очевидно, з переляку, мало не за два місяці до засідання розіслав сторонам запрошення: «Продовження розгляду апеляції потерпілої Галини Хрущ на вирок Звенигородського районного суду, яким виправдана Македон, призначили на 10:00 21 серпня». Хоча, за законом, це можна зробити і за п’ять днів до засідання. Тобто судді, перелякані розголосом цієї історії, тепер намагаються демонструвати відкритість і прозорість розгляду. Зі свого боку, я впевнений, що нам вдасться довести провину тещі Колесніченка — Валентини Македон».