А замість нирки — полум’яний «айпед»

Люди кажуть — пізно пити боржомі, коли нирки відвалилися. У бідного китайського школяра нирка «відвалилася» в досить незвичайний спосіб — він її продав, причому потайки від батьків. І навіщо — щоб купити розрекламований комп’ютер!

Незвані гості з інтернету

Інтернет–мережа Facebook стає дедалі помітнішою частиною суспільного життя по всьому світу, ба навіть об’єктом новин. Так, днями помилка власниці одного з облікових записів у «Фейсбуці» призвела до того, що авторка була змушена тікати від величезного натовпу, який прийшов до неї в гості.

«Вам просили передать, що ви падлюка»

«Уперше в Пермі! Міська служба вибачень і примирень «Діалог» — так рекламує себе нова фірма, що почала працювати в Приураллі. Судячи з того, яку увагу привернув сервіс «Діалогу», його практика є унікальною не лише в Пермі, а й в усій Росії та СНД.

Забронзовіло «в Карагандє»

Шахтарське місто Караганда, що в центрі Казахстану, претендує на потрапляння до Книги рекордів Гіннесса. Не тому, що саме його найчастіше згадують російськомовні дотепники в жартівливій приказці. Але завдяки цим самим згадкам. Річ у тім, що минулої суботи в Караганді відкрили перший у світі пам’ятник крилатій фразі. Ця фраза — «Гдє–гдє? В Карагандє!»

Вознісся? І киці твоїй теж добре

21 травня 2011 року минуло, а кінець світу знову не настав. На минулу суботу його — вкупі зі Страшним судом та вознесінням праведників — анонсував американський консервативний християнський проповідник Гарольд Кемпінг. Цю дату він обчислив шляхом розшифровки текстів Біблії. Як зазначав проповідник, у Судний день вознестися на небо зможуть лише два відсотки жителів Землі, більшість із яких — послідовники його ідей. Решті доведеться прямувати в пекло.

Блейк і Лео

Блейк і Лео

В останні дні більшу увагу публіки на Каннському кінофестивалі привертають не так фільми Ларса фон Трієра чи Терренса Маліка, не зіркові презентації, а реальна любовна мелодрама. Вона ж трикутник.

«Зальот» Термінатора

«Зальот» Термінатора

З’ясувалася причина розлучення Арнольда Шварценеггера та Марії Шрайвер. Як і припускали деякі жовті видання, «диявол» криється в подружній невірності Термінатора. А фатальний стрибок Арнольда в гречку трапився більш як десять років тому!

«Лайкніть» нашу землю!

Феноменальна інтернет–мережа Facebook здобуває все більше прихильників. Станом на січень цього року сайтом активно користувалися понад 600 мільйонів користувачів в усьому світі. В Україні зараз майже 1,2 млн. користувачів найпопулярнішої соціальної мережі. А в Хорватії, скажімо, свої сторінки на «Фейсбуці» мають близько 30 відсотків громадян. Саме в цій країні зародилася ініціатива назвати на честь «Фейсбука» один із численних островів.

Бути чи не бути, як Шекспір

Досягнути таких вершин красного письменства, як Вільям Шекспір, мріють мільйони літераторів по всьому світу. Однак перейняти хоч дещицю майстерності англійського класика, який творив у XVI—XVIІ ст., вдається небагатьом. А ось китайський письменник Чжан Ії вирішив піти іншим шляхом — щоб бути схожим на автора «Гамлета», він планує... зробити кілька операцій на обличчі.