На Юкатані — не дістане?

Існує версія, ніби кінець світу — або ж кінець нинішньої людської ери — настане в грудні 2012 року. Принаймні так дехто трактує «закінчення часу» у календарі індіанців майя. Науковці спростовують такий підхід, зазначаючи, що Земля пережила вже достобіса змін циклів календаря майя, а людство все собі живе. І хоча навіть самі старійшини майя заперечують «проблему КС2012» (кінець циклу означає лише «ювілей створення світу», кажуть вони), є люди, які ретельно готуються до катаклізму 2012 року. Дехто замовляє собі персональні бункери в Європі, а на півострові Юкатан у Мексиці спорудили ціле «місто», яке нібито має врятувати його мешканців від «глобального апокаліпсису».

Машиною — на дах

Машиною — на дах

Економічна криза залишилася позаду, роблять висновок експерти. Аргументують зокрема й тим, що криза чи не найяскравіше проявлялася в падінні цін на ринку житла, а днями було побито світовий рекорд ціни проданої квартири: в новобудові Лондона, в районі Гайд–парку, неназваний товстосум придбав розкішний пентхаус за 220 млн. доларів.

Де ти лазиш, моя мавпо?!

Минулої п’ятниці в зоопарку міста Ренен, що в Нідерландах, почалися незвичайні уроки. Голландський гімнаст Епке Зондерланд учить лазити по деревах тутешніх... мавп. Як повідомляє агенція «Рейтер», потреба в таких тренуваннях виникла після того, як у мавпячому вольєрі робили ремонт і орангутангів переселили в інше місце, де не було дерев чи інших пристосувань для лазіння. Разом із практикою примати втратили природні навички.

Весело буде дітлахам...

«Вагітний чоловік» — звісно, дуже натягнуте визначення щодо американця Томаса Бітті. Але таблоїди розносять на весь світ новину: 34–річний мужчина зі штату Каліфорнія вже втретє народив — 3 серпня привів здорового хлопчика з каштановим волоссям і блакитними очима.

Гірко? Кіс, тобто цілуйтеся!

Гірко? Кіс, тобто цілуйтеся!

Американська співачка Аліша Кіс вийшла заміж за репера і продюсера Кассіма Діна, відомого також як Swizz Beatz. Інформація про весілля певний час була засекречена. За даними Сі–Ен–Ен, шлюбна церемонія відбулася 31 липня в особняку на узбережжі Середземного моря.

День за шість

День за шість

Два тижні замість трьох місяців перебувала у в’язниці в перед­місті Лос–Анджелеса популярна голлівудська акторка Ліндсей Лохан. Її засудили 7 липня, під варту взяли 20–го, а позавчора достроково звільнили — відразу після того, як набула чинності спеціальна постанова суду про дострокову зміну міри покарання.

Навар від чіпсів

П’ятирічний ірландець приніс у сім’ю аж 10 тисяч доларів. У фільмах чи рекламі він не знімався, жодними талантами взагалі не відзначився — просто вдало сходив у магазин. Згадану суму родина хлопчика отримає як компенсацію за наклеп: мовляв, малого безпідставно звинуватили в крадіжці пачки чіпсів.

Пластик під вітрилом

«Пластікі» — так називається вітрильне судно, збудоване з 12,5 тисяч пластикових пляшок, що позавчора завершило подорож через Тихий океан із Сан–Франциско до Сіднея. «Пластікі» — це алюзія на назву знаменитого бальсового плота Тура Хейєрдала «Кон–Тікі», який 1947 року доплив із Перу до островів Туамоту, довівши можливість заселення Океанії індіанцями Південної Америки. Норвежець із командою подолали свій маршрут (3800 миль) за 101 день, тоді як екіпажу сучасного човна під орудою британця Девіда де Ротшильда знадобилося 128 днів на 8 тисяч миль.

Лялько Анно, не плач!

Лялько Анно, не плач!

Анна Чемпен крокує по планеті. Одна з десяти російських шпигунів, викритих і висланих зі США наприкінці червня, тепер стала лялькою. Іграшкову версію рудої росіянки створила фірма Herobuilders, що спеціалізується на виробництві ляльок відомих політиків і зірок.